Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel egy gimis...

Mit vennétek fel egy gimis farsangi bulira és egy bálra?

Figyelt kérdés

Még nem tudom, hogy bál vagy party lesz-e,igy mind a 2 alaklomhoz szeretnék ötleteket kérni.Esetleg ha van képet is,és valami jó sminket mind a 2 alkalomhoz.Jah igen, és ha van akkor egy jó hajat is :)

Ngayonszépen köszi :)


2010. jan. 24. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem én beöltöznék boszorkánynak.


Ha nem, akkor szoknya, csizma, elegáns felső/blúz...

2010. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

legyél kreatív hiába írom, h öltözz be punknak, hippinek, boszinak, angyalkának.. ha nem tudsz vele azonosulni. a lényeg ,h jól érezd benne magad ill. lehet vicces is.


milyen bálba mész?

bármilyen bál is lesz a lényeg ,h oda elegánsan menj.

2010. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy farsangi party (disco) vagy farsangi bál lesz-e. Valamelyik a kettő közül.Énis úgy gondoltam, hogyha Bál, akkor lehet, hogy beöltözök,de akkor valami elragadóat,elegánsat szeretnék.Ha party lesz, akkor is maradnék az elegáns stílusnál, mert nőies az alakom(szerencsére),de akkor nem öltöznék be. Kösznöm az edigi ötleteket, és várom a többi tippet is :)
2010. jan. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!