Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten csinos...

Hol lehet Budapesten csinos női gumicsizmát kapni?

Figyelt kérdés
Mondjuk nagyjából 10 ezerig.

2014. okt. 22. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell, hogy abranditsalak, mert olyan nincsen!

A gumicsizma ugymond munkaruha kiegeszito amit a vizesek, csatornazo muvek szakemberei viselnek ill.tanyan a dagonyaban...

2014. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel... a gumicsizma nem csinos, nem nőies, akkor sem ha cuksi rózsaszín és virágos. Normális csizmát vegyél inkább.
2014. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A csinos és a gumicsizma egy mondatban használatától hangosan felröhögtem.
2014. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzőekkel:(
2014. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Beállok a sorba, hozzáteszem azt, hogy már egy jó minőségű csizmára kéne beruházni, hisz már számíthatunk a konstans hidegre és velejáró csapadékra, maaaajd pedig válaszolok a kérdésre is:


Csinosat nem tudom, hol lehet kapni, de csiricsáré, itt egy masni, ott egy kis lakk gumicsizmát találsz a kínai üzletekben.

2014. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Akik azt mondják, hogy a gumicsizma nem nézhet ki jól, azok valóban még csak a munkás gumicsizmát látták, vagy a kínais csiricsáré vackokat. Egy egyszerű, fekete, szép formájú csizma lehet nagyon csinos megfelelő öltözékkel, megfelelő időjárási körülmények között. Nekem Huntereim vannak, illetve Guccim.
2014. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

attól még, hogy egy csizma márkás és 30-40 ezerbe kerül vagy még többe, nem fog jól kinézni. hiába guccsi. ennyiért már lehet rendes, minőségi, szép bőrcipőt is kapni (ami mellesleg szintén nem ázik be, feltételezem, hogy a belvárosban senki nem fog bokáig érő vízben és sárban gázolni, szóval a gumicsizma egyetlen 'előnye' itt semmissé is válik..)


egyébként a cin cin amica nevű üzletben vannak 'szebbek', már amennyire egy gumicsizma szép lehet. egyszerű matt térdig érő fekete 4-5000 forint körül. a deákon, a ferenciek terén és a nyugati aluljáróban van üzletük, nézz utána, ha érdekel. meg azt hiszem, a decathlonban is lehet kapni. ha még nem mondtál le róla..:(

2014. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez nagyon tetszik, mondjuk ez már majdnem 12 ezer.


ja, és aki azt írta, hogy a bőr nem ázik be, akkor ki kell hogy ábrándítsalak, de cipőboltban tájékoztattak, hogy a valódi bőr is beázik kb. 30 perc alatt...

2014. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a velúr igen. nyilván nem mondom, hogy nem ázik be a bőrcipő, ha órákig kint állsz a zuhogó esőben, de szerintem amíg elmész a metróig, buszig, ide-oda, addig simán kibírja. lehet impregnáló spray-t is kapni, az se csodaszer, de valamit azért használ. arról nem is beszélve, hogy oké, hogy kint esőben elvagy a gumicsizmában, de bent napközben? ha bent vagy valahol szó szerint berohad a lábad egy nem szellőző műanyagdarabba. de mindenkinek, amire van igénye..
2014. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7-es, ne aggódj, nem az utolsó filléremből vettem a Guccit, van bőrcipőm is bőven! :) Autóval járok, és mégis bejön a gumicsizma, miért tegyem ki a bőrcipőimet feleslegesrn a beázásnak, ha nem muszáj? Kár lenne értük! És egy nagyobb pocsolyába lépve bizony beázhatnak! Nyilván olyan helyre, ahová nem illik, nem veszem fel a gumicsizmát, de egy rohangálós esős napra tökéletes! Ja, és egyszer sem volt még lábszagom tőle, megnyugtatlak! ;)
2014. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!