Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem hordanak magassarkút,...

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban?

Figyelt kérdés

Akik nem hordanak magassarkút, miért hangoztatják hogy egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban? Hisz ez nagy hülyeség - ha így lenne, senki sem hordana magassarkút.

Illetve az ilyenek miért írnak minden magassarkús kérdéshez negatív választ? Ha én nem szeretem a cukrászsüteményeket, nem megyek be egy cukrászdába az összes sütit valami negatív megjegyzéssel ellátni.

Ők miért teszik?



2014. okt. 10. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
96%

Mert ez így van.

Néha hordok magassarkút, ha az alkalom megkívánja, de "egy nő ugyanolyan csinos/nőies lapos talpúban mint magassarkúban".

Sőt, ahogy manapság néhányan viselik, és amivel, az nem csinos, nem szexi, hanem olcsó közönséges és tömeg.

2014. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:
Ha igaz lenne, akkor a harisnyás dobozokon (nem az öreglányos térdharisnyákon) balerina lenne a csajokon, nem? Miért van mindegyiken magassarkú? Nem azért mert szexibb/nőiesebb?
2014. okt. 10. 17:21
 3/93 anonim ***** válasza:
55%

Kinek mi. Egyáltalán nem kötelező dolog, hogy a magassarkú mindenkinek szexi. Nem is mindenkinek áll jól.

Döntse el mindenki melyik tetszik jobban.

[link]

[link]

2014. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem egy 25-35éves közötti nő hordjon magas sarkút,tűsarkút,egy 17-18éves lány még hordja a kis balerina cipőt!Úgy gondolom egy nőnek érettnek kell lennie ahhoz hogy felhuzzon egy 10-10centis cipőt!Várom a véleményeket kíváncsian!
2014. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 A kérdező kommentje:

Hát, már maga a két csaj nem egy kategória.

Magassarkún meg nem csak az ilyen 15cm magas cipőket értjük.

Egyébként nem kérdés - a 2-es sokkal nőiesebb, szerintem a férfiak 95%-a szerint, ha nem 99.

2014. okt. 10. 17:43
 6/93 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Erre írtam (is), hogy nem mindenki látja be, hogy neki nem áll jól és ez meglehetősen közönséges vagy nevetséges végeredményhez vezet sokszor.
2014. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
96%

Hűha, ha ez a férfiak szerint nőies, akkor nagyon nagy baj van. Ez az olcsó kategória számomra. Szerintem azért nem sok férfi mutatkozna nyilvánosan egy ilyen hölggyel a barátai, kollégái előtt. :)

Nem sok élettapasztalatod van még ugye? Hány éves vagy?

2014. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszolónak pedig teljes mértékben igaza van.

És ha nem is hord, legalább ne fikázza azokat, akik hordanak. Hisz azokkal nincsenek egy szinten, fölfele meg nem illik ugatni.

2014. okt. 10. 17:46
 9/93 anonim ***** válasza:
7%
Kedves kérdező köszönöm szépen hogy egyetértesz velem,egy kis jutalmat is kaphatnek,mert egy témához hozzászolók egy-két kedves ember frankón lehuzasi,mert megmondtam az igazat!
2014. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
5%
Kiegészítés:a 4-es a voltam
2014. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!