Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30 felé közeledve egy nőnek...

30 felé közeledve egy nőnek meg kell változtatni a stílusát "komolyabbra"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy én mondjuk most 26 éves vagyok, de ugyan úgy öltözködöm tini korom óta. Olyan boltokba járok most is vásárolni és olyan stílusú ruhákat veszek, mint a mai 18-20 év körüliek. De nem a tornacipőre gondolok meg az ilyen feliratos pólókra. A divatot valamilyen szinten azért követem színekben,stílusban,a kiegészítőkben meg kifejezetten. Néha hülyén érzem magam, mert arra gondolok már idős vagyok és sokkal komolyabban, még nőiesebben kellene öltözködnöm.

Mit gondoltok illik ilyenkor már változtatni? Akik ebben a korban vannak, ti hol vásároltok, milyen a stílusotok?



2014. okt. 22. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Még nem vagy olyan öreg, hogy úgy öltözködj, ahogy "illik"

60 évesen nem illik miniszoknyát fölvenni, de 26 évesen még azt viselsz, amit akarsz/amiben jól érzed magad.

Pontosan mit takar, hogy úgy öltözködsz, ahogy a 18 évesek? Linkelnél képet (nem muszáj sajátot, csak a kb a stílus miatt)


Én 24 vagyok, de már fiatalabb koromban is komolyabban öltöztem (sokszor meg is kaptam, hogy nagyon asszonyos, de kit érdekel, ha én abban érzem jól magam). Amióta egy irodában kezdtem el dolgozni az alapruhatáramat a magassarkúk, ingek, szoknyák teszik ki + szabadidőruhának megmaradtam a farmer+sima felső vagy nyári ruhánál.

2014. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Kb ilyesmi a stílusom:


[link]


[link]


[link]


Van, hogy nőiesebben öltözöm fel, van hogy kicsit egyszerűbben. Nekem nem olyan a munkám, hogy számítana:)

2014. okt. 22. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
30 évesen már nem kéne hogy a divat és mások ízlése, elvárása irányítson. Ennyi. Öltözz úgy ahogy neked tetszik és jól áll. Nem kell sose komolyabb stílusban öltözni, ha neked az nem tetszik.
2014. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont ellenkezőleg teszek, 40 felett már úgy gondolkozok, hogy bármit felvehetek mivel ebben a korban már egyáltalán nem függök senkitől és éppen megéltem annyi évet, hogy szharjak másokra, és a véleményükre.

F.

2020. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!