Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel randin?

Mit vegyek fel randin?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy millio ilyen kérdés van, de nálam más a helyzet (szerintem).

Randin, ami csak egy egyszerü találkozás, mozi, kávézó, egy süti vagy egy öszi séta, mit érdemes felvenni, ha a fiú sem öltözik ki? Szeretnék kicsit csinosabb lenni, mindig farmerban és blúz/polo/hosszuujju összeállításban vagyok. Alakom nem duci, inkább körte, felesleg talán fenéken de nem sok. Köszönöm elöre is! :)



2014. okt. 22. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg cicanaci egy tunikával. De ez persze csak akkor jó, ha nincs ilyen rossz idő.
2014. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, én valószínűleg egy csíkos felsőt vennék föl nyaklánccal és sállal, balerina cipőben a kimaradhatatlan és örök farmerrel. De ha te ki szeretnél öltözni, -és a köpönyeg.hu napos időt mond- nyugodtan vegyél fel egy szoknyát.

Az okker sárga, a tengerészkék no meg a barna szín mindig divatos egy kis fehérrel, -főleg ősszel- és ha lehetőséged van rá, inkább a színekkel játsz. Nem kell két lábó járó neon csíkna lenni, de mondjuk egy halvány baba kék, vagy mint az említett okerrel csinos megjelenést tudsz kölcsönözni, a határokon belül.

Konkrét elképzelések ért, ha írnál privátba pár kedvenc vagy esélyes ruha darabot (mint például: barna szoknya, halvány blúz, kinek mi) szívesen segítek. :-)

Hiszen csak te tudod mi rejtőzik a szekrényben.

2014. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Férfiként az első válaszoló ajánlata abszolút bejönne.
2014. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, cicanacit és tunikát nem hordok. Farmer, esetleg szoknya :)

Köszönöm mindenkinek!

2014. okt. 22. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Egy snassz fekete vagy fehér blézer kelt egy kis eleganciát, de mégsem sok egy farmerrel, és egy cipővel. Én a balerinákat utálom, de ha te szereted az is jó. Sálat vegyél, meg ne fájduljon a torkod. Kiszámíthatatlan az idő, meg hideget mond, attól hogy napos idő lesz. És natúr smink!!
2014. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, zöld ment mindenkinek! :)
2014. okt. 23. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Juj hát én ebben nagyon szívesen segítek!:)

Először is szerintem a fekete nejlonharisnya egy sorttal vagy szoknyával tökéletes. Nem egyszerű de nem is elegáns. Esetleg vehetsz hozzá fel még akár tornacipőt vagy bakancsot!:) A hajadat engedd szét és a sminked olyan legyen mint amilyen mindig szokott lenni!

Sok sikert és érezzétek egymás társaságát!:)

2014. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!