Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti használt boltba megvennétek...

Ti használt boltba megvennétek azt a kabit ami tetszik nektek, márkás de kis hiba hogy hiányzik egy csat rész, vagy hasonlót ami hibátlan de nem márkás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a kabi? Ilyen magyar szó nincs.
2014. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, szoktunk turkálóbol öltözni, nem ciki ha ezért kérdezed,

amúgy meg új kabátról is leeshet első nap a felhúzóka

2014. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam itt hogy márkás a KABÁT de van egy kis hibája, de van egy ugyanolyan KABÁT ami nem márkás és semmi baja, mind a kettő ugyan azon az áron van!:)megvennétek és melyiket?
2014. okt. 25. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan márkák esetében, mint pl. Zara, H&M, Bershka, semmi sem garantálja a minőséget. Ráadásul úgy, hogy még blokk sincs, vissza sem tudnád vinni az üzletbe, hogy kicseréltesd, ha szétmenne. Tehát a márka ezzel elveszti jelentőségét, maximum arra jó, hogy hogyha megkérdezik, honnan van, ne azt feleld félszegen, hogy jaj, jaj, turkálóból, hanem mondhasd a márkanevet.


Ha a két kabát között tényleg ez a két eltérés van csak [lejött csatt + márka(nélküliség)], viszont mind az ára, mind a fazonja megegyezne és mindkettő ugyanolyan prímán állna, akkor azt venném, aminek még a csatja is megvan. Könnyen pótolható biztosan, de én lusta lennék ezzel bíbelődni, hogy megfelelőt találjak hozzá.

2014. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Második mondatot úgy értem, hogy mondjuk a H&M üzletébe nem tudnád vissza vinni, ha a kabát H&M-es lenne.
2014. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég valószínűtlen szituáció. Én a hibátlant venném.
2014. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez egy kis "hiba" és turkálóban volt ez a szitu teljesen ugyan az a kettô :)
2014. okt. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!