Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honvédségi surranó, melyik a...

Honvédségi surranó, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

vásárlás előtt vagyok.16/F vagyok.

akarok egy surranót télre.

két lehetőségem van

nagyon használt két csatos barna (szerintem M65 )

és egy szinte új két csatos fekete (szerintem M85)

szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

láttam hogy sokan nem szeretik a 85-öst mert nem lehet befűzni és puhább a talpa..

az új fekete,vagy a régi barna?



2014. okt. 26. 16:20
 1/4 BlackHand válasza:

Nekem a régi barna bírta jobban, és könnyen át lehet bokszolni feketére. Viszont télire bármelyiket is veszed, hideg lesz, hacsak nem béléses verzió.

(És ha sokat kellene esetleg majd állnod benne, érezni fogod a fakockát a sarkában.)

Ha a bőr ép, amúgy jobban jársz a régivel szerintem, mert nem fogja hetekig törni a lábad. :-)

2014. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az újabb.
2014. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mivel acélbetétest hordok.ezért gondolom csak jobb egy fokkal:) köszi a válaszokat.
2014. nov. 2. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

A régi M65-ös, elég strapabíró, a talpa nagyon erős.

Télen viszont eléggé áthűl. Nem árt hozzá jó vastag thermo zokni vagy fűthető zokni.

Gondolkodóba estem, vajon mire kellhet neked.

-Szolgálat, túrázásra, melóba, vagy csak úgy.?

Ha nem feltétlenül surranót akarnál, tudom ajánlani a Mil-Tec, Bates, Gurkha taktikai csizmákat, bakancsokat.

Kényelmesek, strapabíróak, télen-nyáron hordhatóak, a legtöbben van lélegző membrán és cordura szövetrész. Nem izzad és nem fázik benne a láb.

2014. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!