Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a jel? Nagyon sok...

Mi ez a jel? Nagyon sok ruhán, táskán. Látom mostanában. Mi ez?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 27. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Malackaorr. :)


Amúgy Vans lesz szerintem:


[link]


[link]

2014. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Válaszoltam.

Egy köszönöm begépelésére képtelen voltál, de még arra sem vetted a fáradságot, hogy legalább azt a zöld kezet megnyomd. De azért a kérdésedet kiemelted, mintha nem kaptál volna rá választ. Ez nem szép dolog.

2014. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondolom ez nem egy malacorr-ot szimbolizál.


"Vans lesz szerintem": Szerintem arra gondoltál, hogy ez egy Vans logó, ezt nem tartom valószínűnek, hiszen sok más márkájú terméken is előfordul.


Azért emeltem ki a kérdést, mert úgy gondolom nem kaptam rá választ, hiszen a te válaszodat nem tartom biztosan helyénvalónak, mint ahogy te sem, legalábbis a "szerintem"-ből ez derül ki.

Viszont abban sem voltam biztos, hogy nem jó a válaszod, mivel más nem válaszolt, aki alátámasztotta volna vagy megcáfolta volna az állításod, ezért kiemeltem a kérdést.


A pozitív értékelés (zöld kéz) azért jár, ha a válasz hasznos volt, amíg nem tudom, hogy helyes-e a válaszod, addig nem tudom értékelni.

2014. okt. 29. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem a kiemeléssel van a """"bajom"""", hanem azzal, ha valaki segítséget kér, valaki segít, és a segítségkérőnek - függetlenül attól, hogy felhasználja-e a kapott információt vagy sem - eszébe sem jut egy köszönömöt odaböfögni, vagy legalább másképpen jelezni, hogy hálás azért, hogy igyekezett segíteni. Ennyi.


Mindegy.


Tovább próbáltam keresgélni a témában, de továbbra is tartom magam ahhoz, hogy Vans, ráadásul az old skool táskák között fordul elő gyakrabban.

Hogy van-e valami funkciója, arra nem jöttem rá.


[link]

2014. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. okt. 31. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!