Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gázos abban a fürdőna...

Mennyire gázos abban a fürdőnadrágban menni a strandra, amiben fürdeni is fogok?

Figyelt kérdés

Bnőm teljesen ki volt akadva, pedig egy sima egyszínű rövidnadrág, meleg is volt mocskosul + öltöznöm se kellett legalább. Visszafelé nem vizes gatyóban mentem ám. :)

Szóval tényleg ennyire gáz voltam, vagy csak ő érezte így? Felénk ez a divat, h odafelé nem öltözünk, csak vissza.

Előre is köszi a válaszokat.



2014. okt. 27. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoktam abban menni. Meg sokan másik is. Nincs benne semmi gáz.
2014. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Pfff :D szerintem egyáltalán nem gáz :D
2014. okt. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Én is csak beülök a kocsiba fürdőnadrágban és aztán csobbanok is. Majd kicsit hamarabb jövök ki a vízből, hogy megszáradjak, így visszafele sem kell öltözködni. :D Nem szeretek idegen helyeken öltözködni.
2014. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért a fürdőnadrág fürdésre való és én nem láttam még olyat ami utcára is megfelelő lenne... mármint egyszerűen nem illik oda. Olyan mint hogy pizsamában, alsógatyában, melegítőben sem illik kimenni, mert gáz, akármennyire egyszerűen is néznek ki, akkor sem utcára valók.
2014. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a szokás. Nem tudom...a barátnődnél biztosan nem. Szerintem ebben semmi gáz nincsen, pláne ha a gatyán nem is látszik, hogy fürdőnadrág.
2014. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi ebben a gáz? Én lány létemre is úgy megyek strandra, hogy a bikini rajtam van, csak visszafele öltözöm és szerinted érdekel, hogy a nyakbapánt ott virít a nyakamban meg hátul a kötőke átüt a trikómon? :D
2014. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Itt azert van egy kis tevhit!

Mert amit ti furdogatyanak hivtok, az tulajdonkeppen utcai vagy otthoni rovidgatya ill.bermuda!!!

Tehat ha innen kozelitjuk meg a temat akkor igen is gaz ,mert az ember utcai ruhaba nem furdik!

Mint ahogyan oltonyben sem futbalozik a jozanabbik fele..

2014. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Pedig még én éreztem kínosan magam, már többször is nyomta, meg fel is emlegette, h mekkora sutyerák paraszt vagyok kb., h fürdőgatyában megyek az utcán mellette. Szinte égett végig a feje, amikor együtt jött velem, pedig abban a melegben, arról a nadrágról senki nem mondta volna meg, h fürdőgatyaként használom. Szóval egy sima egyszínű rövidgatya, még azt se lehet mondani, h mintás, vagy lelehet vágni, h strandra megyek abban. Egyébként volt anno rendes strandra való rövidnacim is, amiben simán bementem tesi órára. :D Akkor a tanár mondta, h nem strandon vagyok, de lekaksiztam, senki más nem szólt be érte, ő is csak azért valszeg, mert feltűnően mintás volt. :)


4-es: egy sima rövidnadrág, amiben van háló miért nem jó utcára is? Ne azt a pélóhoz simulót, meg ne is a fecskét képzeld el, egy sima rövidnadrág, amit én strandra használok, max. akkor másra, ha nem találom a többi nacimat. :)


7-es: ha vki az öltönyét nevezi ki focirucinak, akkor legyen, ha ennyire jól megy vkinek, akkor oké sztem. :) Kapusnál pl. el tudnám képzelni. :)

2014. okt. 28. 13:07
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Hat mit mondjak!

Igaza van a bnodnek!

Szegeny csak sajnalni tudom...

2014. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most téged kaksizlak le 9-es, mint a tesitanáromat anno. A többségnek hiszek, bár, ha azt írta volna a többség, h paraszt vagyok, akkor is így folytatnám, ez van. :)
2014. okt. 28. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!