Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gázos abban a fürdőna...

Mennyire gázos abban a fürdőnadrágban menni a strandra, amiben fürdeni is fogok?

Figyelt kérdés

Bnőm teljesen ki volt akadva, pedig egy sima egyszínű rövidnadrág, meleg is volt mocskosul + öltöznöm se kellett legalább. Visszafelé nem vizes gatyóban mentem ám. :)

Szóval tényleg ennyire gáz voltam, vagy csak ő érezte így? Felénk ez a divat, h odafelé nem öltözünk, csak vissza.

Előre is köszi a válaszokat.



2014. okt. 27. 23:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Te aztan nagy IQ bajnok lehetsz!

Megvan a szinvonal!

Melyik egyetemre jarsz?

2014. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A színvonal azóta van meg, mióta írsz te is.

Már egyikre se járok.

2014. okt. 28. 22:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődtem a válaszokon. :D Gáz utcára menni melegítőben? Na ne már.. Sosem érdekelt ki mit gondol, miért ne mehetne az ember fürdőnadrágban? Ha színházba vagy moziba mész, az nyilván más, de ha csak az utcán sétálsz benne a strand felé, azzal semmi baj nincs.
2014. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igazából 2 volt csak, aki szerint gázos, de én se értem őket se, meg bnőmet se. Ha van olyan illem, h nem lehet rövidnadrágot felvenni utcára, akkor oké, de nem tudok ilyenről.

Vagy lehet, h úgy gondolja az a 2 személy, h nem mosom ki sose a nadrágomat, s a klóros rövidnadrágban mászkálok?

2014. okt. 28. 23:27
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Hat igen ez is peldazza, hogy milyen tre oktatast hajtanak vegre az egyetemeken!

Meg van a gyumolcse...

2014. okt. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sztem megvan a gyümölcse, de nem veszünk össze ezen.

Ha ez lenne a legnagyobb baj az egyetemekkel, akkor sztem mindenki örülne.

2014. okt. 29. 13:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem exem volt egyszer ki akadva, én strandolás után át öltöztem, nem is szeretem ha vizes rajtam van, át öltöztem bő fajta farmer rövid nadrágot vettem fel boxer alsó nélkül, egyből észre vete, nekem ezért mondta a magáét, ki látszik teljesen a formája, más lányok csak meg bámulnak stb, tehát itt fordítót volt a gond.
2021. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!