Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap vettem egy vékony...

Tegnap vettem egy vékony harisnyát reggel mert nagyon fázos vagyok farmer alá! Mindig hozzátapad meg csuszkál! Roszz harisnyát vettem? Milyen harisnya kényelmes?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 04:58
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Pamut
2014. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

talpas leggings.


De most komolyan annyira hideg van ebben az 5-10 fokban hogy nadrág kell a nadrág alá? Én élek másik bolygón?

2014. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
A leggings NEM nadrág. Egyébként vegyél pamutharisnyát, kedves kérdező, de tényleg korai még. Mit fogsz csinálni, ha mínusz 10-15 fok lesz télen?
2014. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai, én is megfagyok. Napok óta borzasztóan szenvedek. :( Rendesen a télikabátomban járok + sapka, sál, kesztyű...


Szóval én megértelek.


Farmer alá pamut vastag harisnyát vegyél, mert a vékony az tényleg tapad.

2014. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Senki nem írt,hogy a leggings az nadrád. XD

Én kicsivel vastagabb harisnyát veszek fel,mint a nejlon. (Nem tudom hány denes, papírja már régóta nincs meg.) Nekem jobb érzés,hogy nem a csupasz bőröm érintkezik a hideg farmeranyaggal pl..

És igen, vannak fázósabb emberek is.

2014. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kőszönőm a válaszokat, megprobálok venni valahol vastagabb harisnyát, remélem nem lesz nagyon meleg, ès kényelmes lesz!
2014. okt. 30. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
A 2. válaszoló írta, h nadrág alá nem kell nadrág, és a leggings javaslatával kezdte a mondatot. Szerintem ez azt jelenti, h a leggings nadrág.
2014. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
TALPAS LEGGINGST írtam, nadrág alá, nem véletlen az hogy TALPAS. Nyilván mert arra rá lehet venni egy szűk nadrágot is és nem csúszik fel. De a jelek szerint ki kell fejteni bővebben a válaszokat...
2014. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

micsoda? a leggings nem nadrág? WOW, akkor lehet hülye vagyok, de azt hittem ezt mindenki tudja.

A szoknya SEM nadrág, a sort SEM nadrág, tudod a NADRÁG az NADRÁG :)

2014. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Ami fura, hogy mikor van egy emberen egy nap 3-4 réteg ruha atléta póló pulcsi kabát, ami tök elfogadott. Ezekből a nap folyamán levesz pár dolgot, vagy felvesz ha fázik pl este mínuszban. A lábán meg van A NADRÁG, s akkor ennyi. Nem jó ez így :) Bokáig érő pulcsi kell, de akkor meg azt hiszik dekiöltöztél, pedig csak alkalmaznád a réteges öltözködést a lábadon is... Aztán jön Igor, meg Szergej, és közlik hogy ők mínuszban is vékony farmerben vannak...
2018. dec. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!