Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő suliba?

Ez a cipő suliba?

Figyelt kérdés
[link] Szerencsére tudok benne menni,sok lány hord magassarkút suliba,csak én..nem tudom.:D Olyan furcsának érzem,hogy mindennap ebbe menjek.:) 15/L(9.osztály)
2014. okt. 30. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy suliba, de sehova. És nem a fazonja miatt, hanem mert ezek a Graceland cipők két hónapig sem bírják, olyan gagyik.

Az meg hogy tudsz benne menni, nem jelenti egyből, hogy kibírsz benne egy egész napot. Egy 15 éves gyereknek ez túl magas és fölösleges is (meg egészségtelen).

2014. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
Szerintem nyugodtan mehetsz benne.És nem muszáj minden nap magassarkúba menni a suliba.
2014. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem magas,próbáltam.Vastag a sarka,mentem már vele városba,császkáltunk meg minden,nem fájt a lábam.A suliba sok rxxanc jár,nem akarok közéjük beállni,meg nem akarom,hogy a tanárok ferde szemmel nézzenek rám,ezért nem akarok ebbe menni.Mondjuk nem egy osztálytársnőm még magasabba tipeg szeptember óta,de nem akarok beállni a sorba.Egyébként a tanárok nem szólnak érte,csak azért mégis..mondjuk leszarják mibe vagyunk.:D
2014. okt. 30. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jól érzed benne magad? Tetszik? Szereted hordani? Kényelmes? Ha igen, akkor miért ne vehetnéd fel?
2014. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez 20+-os cipő. Nem tartom magam öregnek, de nem értem, hogy miért akarja mindenki ennyire öregíteni magát. 17L, és eszembe sem jutna felvenni sehova (pedig én is csinosan öltözködök)
2014. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tetszik es hordd egészséggel biztos sexin áll majd:D
2014. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Haat. Attol fugg. En pl sosem szerettem a magassarku cipoket, es irritalt, ha a suliban felveszik a 11.esnel fiatalabbak. Persze a te dontesed, de 9.es korban tenyleg csak r**ancokon latni. (8.osztalyos lany:D)
2014. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hosszú távon nem kényelmes, ráadásul 25 vagyok, de így is tök öregesnek találom.
2014. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeretem és kényelmes..de,inkább vegyesen hordom,van lapos sarkú csizmám is.:D Egyszer ezt,egyszer azt.
2014. okt. 31. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!