Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyre több embert főleg...

Egyre több embert főleg lányokat látok zokni nélkül Nike Airmaxot hordani, miért? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több főleg lányokat látok zokni nélkül Nike Airmaxban, és nem titok zoknival mert tisztán be látok a talpbetétig és látom hogy nincs zokni,de miért? Nem azért mert én is mezítláb hordom a vászon cipőm tehát nem vagyok ellene,de nem csak a vászon cipőket szokták zokni nélkül viselni?

2014. okt. 31. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Te beteg vagy, nem mondtam már párszor? Elégszer olvastuk már, hogy mezítláb hordod a cipőd. Hogy a fenében látsz be a talpbetétig?
2014. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy beszélsz? hát be látok mert laza a cipő és el áll a,lábtól
2014. okt. 31. 18:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
vannak azok a nagyon kicsi zoknik, amik olyanok kb mint egy balerinacipő formára, szóval kisebbek, mint a titokzokni. az airmaxek csúnyák, azt nem hordok, de én pl bármilyen más cipőnél utálom, ha kilátszik a zoknim.
2014. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Az már régen rossz ha addig ellátsz.

Mezitlab semmilyen cipot nem normalis hordani.

2014. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
bakker, idén novemberig kellett várni a mezítlábas-cipős troll feltűnésére? mi történt a nyáron?
2014. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért elképzeltem ahogy állsz az emberek lába felett és lesel a cipőkbe... mert másképp ilyet nem lát meg az ember. Amúgy meg mindenki úgy hordja ahogy akarja, senkinek semmi köze hozzá hogy mit csinál és miért csinálja.
2014. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor láthatsz be a talpbetétig, ha a cipő vagy 5 számmal nagyobb, mint az illető lába..titokzoknival hordják.
2014. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondom hogy be látok ne hazudtolj már meg! Be látok mert lazán hordják és nem húzzak meg a cipőt és az el áll a lábtól és zokni sincs ott h ki.töltse a láb és a cipő közötti részt
2014. nov. 1. 07:27
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
jól van, kis vászoncipős trollocska, remélem, erre masztizol esténként.
2014. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nyáron kiélte magát

most már hideg van, kénytelen fantáziálni róla

és nem troll szegény, hanem ez a fétise

2014. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!