Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fiúk! Ti milyen sportszárat...

Fiúk! Ti milyen sportszárat használtok fociban?

Figyelt kérdés

Már focizok egy ideje, és már le akarom cserélni a mostani sportszáram, mert már elég használt és régi. Viszont ha már veszek egy újat, valami jót szeretnék venni, nem csak sima egyszerű protektor nélküli Decathlonosat. A Nike-ban nézegettem már, ott elég jók vannak és nem is drágák.

Ti milyet használtok, nektek melyik jön be?

Köszi a válaszokat! :)



2014. aug. 18. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nike-sat vegyel az az igazi, nem Decathlonosat, azzal nem leszel igazi futballsztar.
2014. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem , Puma az ideál.!:))
2014. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy élsz a szarkazmus lehetőségével, de egy normális kérdésre miért nem lehet normálisan válaszolni? Megkérdeztem, hogy a többieknek mik váltak be, pusztán azért, hogy kényelmes legyen... Nem akarok futballsztár lenni, semmi pénzért sem. Azért focizok, mert szeretem, nem azért mert marha menő akarok lenni. És mivel szeretem, ha kényelemben van foci közben legfőképp a lábam, így most vettem egy új cipőt és mellé szeretnék egy jó sportszárat is. Ezen mit nem lehet megérteni??

Remélem normális válaszokat is kapok! :)

2014. aug. 18. 23:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Második! Köszönöm szépen! :) és azon belül? Mert a nikenak is annyi van hogy már bőség zavara van..... :D
2014. aug. 18. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, kb 17 eve focizok(persze nem profi szinten), de egyszer nem hasznaltam sportszarat. Miert jo az amator szinten?
2014. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1.: edzéseken

2.:meccseken

Nem hiába találták fel a sportszárat szerintem...véd és rögzíti a sípcsontvédőt.

Van olyan foci klub is (amatőr) akiknél egyensportszár is van. Nem is kevés ilyen csapat van.

2014. aug. 18. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok :D nekem ilyen van teljesen jóóó :) csak ajánlani tudom:D [link]
2014. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit védene egy sportszár? Ne mondj már hülyeséget, ha nincs alatta sípcsontvédő sza*t se ér.
2014. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!