Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés harisnyában lenni?

Milyen érzés harisnyában lenni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Kényelmetlen.
2014. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretem, sokkal szebb benne a lábam.. viszont nagyon sok ideig azért nem jó, mert óhatatlanul beleizzadsz, elkezdhetsz viszketni, úgyhogy nem is túl higiénikus. Ezen kívül persze folyamatosan résen kell lenni, nehogy kiszakadjon. (És ennek ellenére rendszeresen bekövetkezik.. -.-)


Ez így felsorolásban sok negatívumnak hangzik, de én egyébként abszolút pozitívan állok hozzá, nem szeretek nélküle szoknyát hordani, még nyáron sem.

2014. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nagyon rossz szerintem, kényelmetlen viszket kiszakad stb.
2014. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld ki és megtudod.

Mást tényleg nem tudok mondani, nekem is ezt javasolták.

Van hogy 12órán át van rajtam harisnya vagyis combfix én azt jobban szeretem, és én bírom is, nem izzadok bele nem viszket.Szoknyához én is mindig hordok.

2014. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi kellemetlenséget nem okoz. A pamut harisnya meg kifejezetten kényelmes és meglepően meleg. (már egy harisnyához képest)
2014. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmes, nekem nincs vele bajom. 100 deneseket hordok, ezek nem is szakadnak ki és nem is viszketek tőlük.
2014. nov. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan mint egy ciposdobozban !

Lehet erezni, hogy valami van rajtad, de megis atfuj a szel.

Es a muanyag hatast is erzi az ember, ami abban nyilvanul meg, hogy rad, radtapad de minden mas lecsuszik rolad amit ugy erzel mintha csupasz lenbe a labad de megis van valami koztuk.

Nembeszelve arrol, hogy mundenhol csuszik a talpad, cipoben, talajon mezitlab, egy jo dolog van benne ha megizzadsz akkor hamar meg is szaradsz benne mert a nejlon nem nedv szivo ellentetben a pamuttal amit sokan kultivalnak, pedig az tartja a nedvesseget amiben nem elonyos tartozkodni.

2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem kényelmes főleg ha viszket a nylonostól a láb, vagy ha nem jó méretű. Nylonon kívüliek kényelmesebbek. Én szeretem ha van a lábamon főleg nylon,mert tetszik a fénye, ezért hordok, de az rossz, hogy hamar tönkremegy.
2014. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában jó dolog harisnyában lenni, ez egy harisnya imádónak természetes.
2014. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én imádok benne lenni! :D
2014. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!