Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy nő szabadidő ruhában megy bevásárolni?

Figyelt kérdés
Egyre többször látom hogy elég igénytelenül, szakadtabb szabadidőruhában járkálnak elég sokan, persze férfiak is.
2014. nov. 3. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem elég furcsa... én max sportoláshoz vennék fel ilyesmit, de akiken látni szoktam az utcán azok életükben nem sportoltak szerintem.
2014. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

pár napja volt itt egy ilyen kérdés... ott elég sok (igénytelen) ember azt vallotta h ez tök normális. sőt még az is, ha így mész suliba, melóba, más helyre. + no smink, stb

sztem pusztán igénytelenség. egy nő legyen büszke rá h nő és viselkedjen nőként... egy szakadt ruhában, pattanásos nőről messziről látszik h semmi kisugárzás, lehet h ő boldog így, de kifele nem ezt közvetíti az biztos.

sportcipőt hordjon a futópályán, egyébként meg tisztelje meg a körülötte élőket h igényes magára vmennyire. a bevásárlás is elég gáz már de hogy valaki így megy a suliba vagy így járja a várost ráadásul mindennap, az nagyon gáz és igénytelen már sztem

2014. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem is feltűnt, hogy suliba is néhányan szabadidő gatyába járnak..:)
2014. nov. 3. 19:46
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Hát én azért, hogy a szembelévő boltba átugorjak hétvégén zsemlét venni, nem fogok sminkelni és kiöltözni. 5 embernél többel biztos nem találkozom, szóval nyugodt szívvel felveszem a cicanadrágot és a szabadidőfelsőt... Az persze más kérdés, hogy valaki forgalmas szupermarketbe szakadt ruhában, zsíros hajjal megy.
2014. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is feltűnt, hogy kb 1 éve egyre gyakrabban járnak a fiúk suliba melegítő nadrágba. És már a lányok is! Én melegítőt otthon hordok... azért suliba nem venném fel.
2014. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

én is megfordultam melegítőnaciba párszor az iskolában régen,megvolt az oka is volt hogy 10 órán át bent voltam,kényelmesebb volt mint farmerban.

Vásárolni is szoktam menni szabadidő ruhában,kényelmes,de persze nem szakadt ruhában hanem teljesen jó minőségű márkás darabban szoktam menni :)

2014. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan azt mikor férfit látok így.

Egy nadrágot lecserélni meg felvenni egy kabátot nem sok idő. Inkább mint hogy otthoni ruhában induljak el.

2014. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ő dolga. Én nem megyek melegítőben vásárolni, de nem érdekel, ha a mellettem álló abban van. Mindenki törődjön a saját dolgával és a saját kinézetével, máséba meg ne szóljon bele...
2014. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

Ami otthoni cucc az maradjon otthonra (vagy a kisboltba ami egy köpésre van), ami sportcucc az maradjon a sportpályára és ami városi/iskolai azt tessék oda felvenni.

Aki meg úgy érzi magát jól hogy igénytelenül, ízléstelenül megy mindenhova, egészségére... Nem engem fognak kinézni:D

2014. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem megyek ki trenyában az utcára, de aki akar, hadd menjen. Látok sok ilyet, persze nem szakadtat. Vannak akik komolyan veszik hogy _szabadidő_ ruha, és ha nem dolgoznak abban járkálnak (nekem ez elég fura persze, de amíg nem lóg ki a segge addig nem érdekel). Hatvanban szoktam ezt tömegével látni, Budán ritkábban, máshol meg nem járok.
2014. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!