Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan fiú, akinek a...

Van olyan fiú, akinek a rocker lány tetszik?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés... nyilván a rocker srácoknak a rocker lányok tetszenek.
2014. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
13%
Regen nekem csak ok kottek be, de ma mar inkabb meszirol elkerulom az osszeset, de amugy biztos van olyan akinek meg mindig a.rocker lanyok jonnek be 20f
2014. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek.
2014. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek, mármint aki igényesebben, nőiesen öltözködik.
2014. nov. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
perszehogy'!
2014. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jellemzően a rocker fiúknak ;)

Menj koncertekre, fesztiválokra, ott találkozhatsz velük.

2014. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az téves elmélet, hogy "rocker fiú rocker lányt szeret", bizonyára azt is, de nem egy keményebb rockerfiút ismerek akiknek egyszer sem volt rocker barátnőjük, mégsem érzik úgy, hogy kimaradtak valamiből.

szerintem ez fordítva is így van. mármint rocker lánynak is bejönnek átlagos fiúk.

és persze az is igaz, hogy rocker lány, rocker fiú jól kijönnek, de ha éppen nincs láthatáron rocker fiú, akkor is lehet pasizgatni, mert gondolom a rocker lányoknál sem zárónak ki a más zenét kedvelő fiúk. ha meg valakinek ez mérvadó, akkor kicsit buta, mert nem biztos, hogyha valaki jobban szereti a Childeren of distance-t akkor az h*ülye. szerintem :)

2014. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!