Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy fiú aki tetszik...

Van egy fiú aki tetszik nekem, és nem biztos, hogy is szeret. Milyen ruhákat vegyek fel, milyen legyen a hajam meg minden, ha ez a fiú egy kicsit olyan rocker féle, de nem möltözködik úgy?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Önmagad legyél.

Egy fiú kedvéért ne változz meg.. ha szeret akkor el fogad úgy,ahogy vagy !:)

2010. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az elsőnek igaza van.. a másik meg,hogy nem biztos h olyan barátnőt akar aki 'hasonlít rá'..

legyél az aki eddig voltál ;)

2010. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké...de ha így nem szeret?? szerintem.
2010. jan. 31. 11:33
 4/7 anonim válasza:
kérdezd meg tőle h milyen stilusu lányok tetszenek neki vagy valami bár énse hiszem hogy megkéne változtatnod miatta a ruhatárad meg megváltoztatni a hajad de te tudod. az én barátomnak derékig érő rasztahaja van és deszkásan öltözködik, nagyon egyedi, 21 éves, én pedig 16 vagyok és csak teljesen egyszerüen öltözködök, nem kihívóan, nemvagyok egyedi, semmi extra mégis szeret és tetszek neki . sose lehet tudni
2010. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ien helyzetben vagyok egy ilyesmi rocker csávoval ... én is megakartam változni kulsoleg ...és jokorát meg is változtam ...oan extra csajos pinkes cuki muki féle voltam ...és most meg tok laza vagyok és utálom az oan pláza cicákat ami féle én is voltam ....szal nekem jot tett a változás ...kehet ,h neked is jot tesz xD ... 15/L
2010. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát én pont ilyen fiú vagyok vagyis mostanában rockeresen öltözködök de ha 1 lány is úgy öltözik és jobban összebarátkozok vele én akkor se járnék vele én a saját stílusom beli lányokat csak barátnak tekintem :D
2010. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
wááá ..sztem ez fura ,hogy csak azért mert az a csaj is rokker csak haver lehetsz vele ... szerintem a járáshoz ,meg ahhoz hogy beleszeressen vki valakibe ,ahhoz nix sok koze , hogy rokkere vagy az én stílemben öltozkodik xD ...de te tod ... meg válasz a kérdésre : ha jol osszehaverkodx a fiuval meg tényleg ö neki ish megteccel...ako azután már kevesebb jelentösége van az oltozkodésnek !
2010. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!