Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szemüveg dioptria nélkül?

Szemüveg dioptria nélkül?

Figyelt kérdés

Szemüveget szeretnék hordani, valami ilyesmit: [link]

tudja valaki, hol lehet kapni ilyet budapesten?


2010. jan. 26. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia !ez már kicsit ódivatú szerintem miért pont ilyet szeretnél hordani? neked tényleg tetszik?

amúgy egy szemüveg ronthat az egészséges szemen,mert látod egy kicsit a keretet.

:)

2010. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem olcsó mulatság. Apunak most csináltattunk szemüveget, és 24 ezer volt csak a keret. De ha ragaszkodsz hozzá, menj el és kérdezd meg bármelyik optikában.
2010. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manapság már ezis tömegtermék, nem leszel ettől egyedi, mert gondolom ez a cél. Amúgy a Pimkieben lehetett kapni ilyet még pár hónapja.
2010. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hat nekem sem tetszik ez a szemuveg, mert abszolut nem professzionalis, de ha van hozza megfelelö vagány és kreativ stilusod, nem rossz. Én napzemcsiket lattam ilyen formaban, sajna sima szemuveget nem igazan, pedig mostansag voltam szemuveget csinaltatni egy szemuveg boltban!
2010. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem tetszik... :) és ha tömegtermék is magyarországon nem nagyon hordják. és köszönöm, majd megnézem a pimkie-ben.
2010. jan. 26. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma érkezett meg a keret, amit ebay-ről rendeltem. Fekete nerd-ös, nagyon szép, és 5 USD-be került. Optikában egy szép és jó keret kb. 3X annyi, mint a lencse, ráadásul sosincs jó, vagy túl kerek vagy túl szögletes. Ez viszont tökély, ajánlom az ebay-t!
2010. jan. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cupcakedoll válasza:
Ha még nem szereztél és érdekel tudok rendelni.2500FT
2011. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!