Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bonprixtől szokott valaki...

Bonprixtől szokott valaki ruhát rendelni (kabátot elsősorban)?

Figyelt kérdés

Milyen méretet szoktál venni? Ezt a kabátot néztem ki, de nem merném megrendelni, mert mi van ha nem jó. 170 cm, 52kg vagyok, tehát 34 vagy 36 közt vacilálok, de szerintem a 34-esnek rövid lenne az ujja, de lehet a 36 meg bő lenne.

[link]


2014. nov. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Van méret táblázat. Mérd le magad úgy könnyebb lesz döntened. Jó a kabi am.
2014. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de az ujjhossz amitől tartok, viszont nagyon nem szeretem ha bő a kabát. Mellbőség 34 kategória, derék 36 felső határ, csípő szintén 34-esbe sorol. Tehát még mindig nem tudnék dönteni.
2014. nov. 7. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
17 ezer + 1000 Ft szállítás... vagyis 18 ezer... ennyiért bármelyik boltban veszel ilyesmi kabátot. Ne rendeld meg főleg ha nem egyértelmű a méret. Ha visszaküldöd mert nem jó 2 postaköltséget buksz és akár 30 nap is lehet mire visszautalják a pénzed...
2014. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34-es, ilyen magassággal elég lesz, de nekem nagyon 'olcsónak' néz ki az anyaga miatt. Ha van rá lehetőséged, menj el és nézz szét, mert az összes üzlet tele van ilyen kabáttal, ugyan ennyi pénzért.
2014. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!