Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kiegészítőket vennétek...

Milyen kiegészítőket vennétek fel ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szalagavatóbálba megyek vendégként és egy ilyen ruha lesz rajtam.

[link]


A különbség, hogy a szürke rész színes mintás.

Fekete magassarkút veszek fel és fekete borítéktáska lesz velem.


A kérdés, hogy milyen legyen a harisnya.. Feketére gondoltam, de az átlátszó típusra, mint ez.

[link]

Vagy legyen kevésbé átlátszó fekete, esetleg testszínű?


Valamint milyen ékszert vennétek fel? Karkötőre gondoltam, de nem tudom milyen fajta legyen. Karperec, vagy lánc..


Illetve a nyaklánc is eszembe jutott a nyakkivágás ellenére.

[link]

Néhány csajon már láttam így, és nagyon jól nézett ki, de most kicsit össze vagyok zavarodva. :)


Kérlek segítsetek.


2014. nov. 10. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyakláncot felejtsd el.:)

Szerintem a fekete harisnya jó lesz.

A karkötőt nem tudom eldönteni ha nem látom :D

2014. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harisnya nagyban függ attól hogy az a színes minta az milyen színű. Nyaklánc szerintem is felejtős. És ne vágj olyan fancsali képet mint a modell.
2014. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :)


És nem fogok olyan fancsali képet vágni, eléggé vigyori vagyok. :D


Igen, nekem is ez a bajom...de mégse vihetem el a ruhámat vásárolni. :D


Úgy gondolom, hogy jó ízlésem van, de ha ékszerekről van szó, akkor egyszerűen nem áll össze a fejemben a kép.

2014. nov. 11. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:

igazából nem kötelező ékszereket hordani. mindig felteszek valami ékszert, odaállok a tükörbe, és úgy érzem, hogy sok.

Hallgass a saját jóízlésedre! :) Én rajtam mindig egy visszafogott, minden kő meg giccs nélküli aranyóra van, amin egyszerű számok vannak, egy vékony aranygyűrű, és gyöngy fülbevaló. Néha még egy arany kulcsot teszek a nyakamba, ha nagyon bevállalós vagyok. :D

El lehet hagyni az ékszereket. Én ehhez a ruhához fekete, enyhén átlátszó harisnyát vennék fel, a táskád ha különleges lehet az ékszered. Különben ehhez egyszerű, vékony gyűrűt vennék fel, akár 2-3-at is, nyakláncot nem, mert ruha úgyis mintás, vékony, finom karkötőt, és valami szép fülbevalót, mondjuk swarovski köveset.


Különben ezek a nyakláncok kicsit fast-fashion hatásúak, ami tönkreteszi az eleganciát.

2014. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!! :) Igen, azért sincsen annyira tehetségem az ékszerekhez, mert nem nagyon hordok..


Van egy szép bőr karórám, egy köves, ezüst gyűrűm és nagyjából ennyi. A karóra mindig rajtam van, amellett a karkötő teljesen felesleges. Fülbevalót sajnos nem hordhatok, nem éri meg az egy havi szenvedés azért az egy estéért, a nyakláncaim meg nagyon egyszerűek. Azokhoz értek, de most valami feltűnőbbet szerettem volna, mert néha már kissé unalmasnak tartom magam emiatt. Hiába szép és ízléses az a kombináció.


De azt hiszem akkor maradok a biztonsági játéknál. :))

2014. nov. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!