Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lány hol tud rendes...

Alacsony lány hol tud rendes super skinny nadrágot venni?

Figyelt kérdés
Nem divatból,egyszerűen kényelemből szeretem a lábamra simulódarabokat,ami pl bokánál is megfelelően simul,cipő húzásesetén nem bugyosodik.150cmvagyok,és sajnos hiába választok megfelelő darabot,soha nem találtam még olyat,ami hosszra is rám lenne méretezve,értelemszerűen ha meg le kell vágni,mindjárt nem bokára simulós.Varrónőnek hiba mondom,hogy csinálja meg,egyiknek se sikerült még szépen megcsinálni Ű("jaj azért nem szegtem be jobban ahogy kérted,mert nem fér bele a bokád"-holott sztreccs anyag,beleférne.a lábam is nagyon pici 35ös)
2014. nov. 10. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Cserélj varrónőt. Én nem vagyok varrónő, mégis meg tudtam csinálni.
2014. nov. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendelj Kínából, olcsóbb is úgy meg a méret is jó lesz, mivel ott pont ilyen alacsonyak az emberek.
2014. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
H&m gyerekosztály.
2014. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak vágom le és szegem fel. Szerintem ha te nem tudod megcsinálni, keress másik varrónőt.
2014. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!