Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17Éves alacsony, vékony lány...

17Éves alacsony, vékony lány vagyok x lábakkal. Milyen ruhák állnának jól? (kabát, nadrág, felső stb)

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz lesz, mert garantálni tudom, hogy az összes ember, aki megnézi ezt a kérdést, teljesen mást fog elképzelni.
2014. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A hosszanti csikos ruhák,a rövid vagy összekötött haj
2014. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Péter_pre válasza:
szoknya, és úszás...
2014. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki a lábaidat, akkor O lábaid lesznek. Ahhoz könnyebb öltözni.
2014. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *Lencsi* válasza:
Hosszú ruhákat ne hordj, mert összenyomják az alakod. Előnyös a rövid blézer/kabát/felső, kerüld a tunika fazont! A szűk szárú nadrág is előnyös lehet természetesen magassarkúval.
2014. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Buggyos (vagy legalábbis nem szűk) nadrág,mert az ápol és eltakar.
2014. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Arra gondoltam, h megműteni a lábam, hogy ne legyen x, de anyum tuti nem egyezne bele.
2014. nov. 14. 15:11
 8/8 saveme válasza:
Hagyományos női viselet, azaz szoknya nagyon jó tud lenni. Ha keveset mutat az ember, az még lehet vonzóbb, érdekesebb, mint az a mai kifordult állapot, hogy minden nő, asszony nadrágban futkos, sőt feszesben.
2014. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!