Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb cipő márka?

Melyik a legjobb cipő márka?

Figyelt kérdés

Pl. Nike, Puma, Adidad, Vans stb...

Indokot is írjatok!



2014. nov. 11. 10:05
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én innen közül a niket és az adidast ismerem inkább.Az indokom pedig;gondolom rengetegen vesznek ilyen márkájúakat és szép a jelük is..meg maga a patika,cipő is.Legyen a te ízlésed szerint.Ja és egy jó tanács:ha van elég pénzed vedd a drágábbat,onnan fogod tudni,hogy melyik a jobb.Szerintem.

És ajánlom a Reedbook osat is.Én vettem egy olyan,de nincs nála kényelmesebb cipő.De csak szerintem.

Üdv.:-)

2014. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

én Nike-it szeretnék. jelenleg van 2 nike-m, egy adidasom, egy pumám és 2 conversem. mindegyik eredeti, vigyázva van rájuk, van amelyik már 2 éve bírja és még mindig nagyon jó állapotúak :D nekem a Nike a kedvencem, a többség nagyon jól néz ki, tetszik a NIke jel xd (na ez aztán értelmes indok volt, mondhatom xd)

2014. nov. 11. 10:41
 3/11 A kérdező kommentje:

szerintetek ez a cipő milyen? felvehetném utcára?

[link]

am 15/L vagyok

2014. nov. 11. 10:42
 4/11 A kérdező kommentje:
olyan cipő kéne, ami nem fiús, hanem inkább lnáyoknak való, de mégsem az a csilivili pinkparadé típusú. az ára ne nagyon legyen több 20-23 ezernél
2014. nov. 11. 10:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a cipő nem utcára való. Léteznek kimondottan utcai sportcipők. Ha meg tényleg jót akarsz akkor inkább a Merrellt ajánlom pl [link]
2014. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vans. Nekem évekig bírják.
2014. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Martens!
2014. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Supra és DC.

Nekem ez a kettő a kedvenc:D

2014. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak Nike-im van, de én nagyon szeretem és ha választanom kellene, újra ezt venném, meg fogom is.


Az indok, hogy nekem is tetszik a márka jele. De ami fontosabb, hogy nem csak a cipői, hanem minden más bejön a márkától. Nekem tetszik az a cipő is amit belinkeltél és felvenném utcára is simán.

2014. nov. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nike. Már régóta meg van az enyém és nagyon jól bírja. Nem olyan drága, mint a többi márkás cipő, mégis nagyon jól bírja. Sok féle van belőle, a jele is tetszik, szóval nekem az a favorit. :D
2014. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!