Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor ti még felvennétek...

Ilyenkor ti még felvennétek maxi szoknyát?

Figyelt kérdés
nyáron vettem, de nem volt még alkalmam hordani, de már annyira szeretném!
2014. nov. 11. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

harisnyával, csizmával

egyébként nem

2014. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam:)
2014. nov. 11. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Minit hordok, télen is akár, harisnyával elég meleg. Szóval a maxival sem lehet gond.
2014. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én igen. :)
2014. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én elvből nem, mert hülyén áll. De ez időjárástól független. :D

Attól függ, hogy milyen anyagú, mintájú. Egy virágmintás vagy tarka, lenge kis szoknya elég hülyén nézne ki kabáttal, harisnyával meg cipővel/csizmával. Az tipikusan szandálhoz meg 35 fokhoz való viselet.

Egy téli szoknyát simán felvehetsz, az arra lett kitalálva.

(Meg esős időben se vedd fel, mert baromi gáz és valószínűleg a viselőnek is zavaró amikor térdig csupa saras trutyi.)

2014. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez egy fekete-fehér etno mintás szoknya. Hmm még gondolkodom. Csak tényleg sajnálom hogy csak porosodik:/
2014. nov. 11. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Simân :)
2014. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Én nem! Én egész évben miniben járok vagy rövid sortban. Ráadásul csupasz lábbal, utálom a harisnyákat. Meg is bámulnak.
2014. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Attól függ, tényleg, hogy milyen az anyaga. A szín, minta nem annyira fontos, de ha áttetsző, jól láthatóan nyárra tervezett darab, akkor valóban problémás - persze, lehet hozzá mondjuk bőrdzsekit venni, és akkor nem néz ki olyan hülyén, mint mondjuk pufikabáttal. A ruhadarab önmagában sosem olyan fontos, mint az, hogy mivel és hogyan viseled. :D Én egész télen járok maxiszoknyában, harisnyával és Doc Martens bakanccsal, de ezek pamutszoknyák és egyéb vastagabb anyagból készültek. A leírásodhoz alapján a szoknyához a fekete bőrdzseki remekül találna. :)
2014. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam... van egy bő, fekete szoknyám, földig ér, kicsit felsliccelt oldalt... de én szűk fekete farmerral veszem föl, hozzá motoros bőrcsizma vagy bakancs... Engem is megbámulnak, de ez már csak ezzel jár :)


U.i.: Én se bírom a harisnyát

2014. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!