Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akiknek van acélbetétese?

Akiknek van acélbetétese?

Figyelt kérdés

Csak lenne pár kérdésem:

Ha már betört, akkor egyáltalán nem fog nyomni, vagy a sarkamnál, lábujjamnál mindig bőrkeményedés lesz?

És sok hordással meg fogok tanulni járni benne, vagy létezik, hogy egyszerűen túl nagy hozzám képest és nem tudom kezelni?

Talpbetéttel lehet kényelmesebb? Hol lehet hozzá kapni?



2014. nov. 16. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Talpbetet kapsz Deichmannnan, van tobbfele. AZ eleken faj, ha betorted, utana mar Jo less :) miluem bakancsod van?
2014. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem betörés óta egyáltalán nem nyom, sőt, kényelmes. Talpbetétet vettem bele, mert általában hidegben hordom és egy termo betét nagyon jól jön ilyenkor, többek között Deichmannban lehet ilyet kapni (de van légáteresztő stb. talpbetét is, ha valaki nyáron is horja a bakancsot, akkor nyárra érdemes bele ilyet venni, nem izzad benne a láb).

Amikor először hordja az ember, kicsit fura mert nem lehet benne annyira érezni a talajt, én emiatt pl. biciklizni nem nagyon szoktam benne, félek hogy lecsúszik a pedálról. De idővel meg lehet szokni és már nem tűnik fel. Azt tudom tanácsolni, hogy először mindig csak 1-2 órára vedd fel, aztán mindig több időre és kb. egy hét alatt be lehet törni. Közben a bakancs is feltöri a lábat de ha bejáratódik, akkor többet nem fogja törni.

2014. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. nov. 29. 08:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Am Martens 1919.
2014. nov. 29. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!