Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó, ha ebben...

Szerintetek jó, ha ebben megyek Alvin koncertre (punk koncert)?

Figyelt kérdés
Egy fekete magasabbderekú rövidnadrág, fekete bő atléta,alatta egy fekete top, mintás harisnya (mintha harisnyakötő lenne rajtam olyan minta), illetve acélbetétes bakancs + bordó sapka.

2014. nov. 16. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Normálisan kéne öltözködni és normális társaságba járni. Nem ezek köz a punkosok közé, léhútő drogozós semmirekellőek. Otthon ilyenért nem szólnak? Vagy letojják? Nem csoda, ilyen családokkal van tele ez az egész xar ország.
2014. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2014. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de ez egy stílusirányzat. Akinek nem tetszik annak nem kell ilyen emberek közzé menni.

Első kommentelő, te szánalmas külsőségek alapján ítélkező barom. 1. Soha nem drogoztam. 2. Nem vagyok alkoholista. 3. Ez nem társadalom bomlasztó. 4. SZLAMB. 5. A "punk" társadalom szerinted mikor fog téged azért megszólni mert átlagos vagy és szürke? Te megszólsz minket, hogy mi van rajtunk, milyen a hajunk. Mi ezt soha nem fogjuk megtenni. Mi magunkkal törődünk, nem más életével. Szóval gondolkozzál már el egy kicsit, mielőtt a külső alapján kezdesz el eszméletlenül idióta gondolatokat kelteni a csöpp agyadban:) MI IS EMBEREK VAGYUNK! NEKÜNK VAN GERINCÜNK FELVÁLLALNI MAGUNKAT!

2014. nov. 16. 17:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Tizenévesen én is jártam Alvinra, jókat pogóztam, össze is törtek néha,jaj de jó is volt az az időszak! :D Dolgozó rendes ember lettem,felelősségteljes szakmám van, és szeretnek az emberek. Nem züllöttem el,nem lettem sem alkesz,sem drogos,sem agresszív "korcs". Na puff. Kérdező: abban mész,amiben akarsz. Ott senkit nem érdekel, kényelmes bakancs,amiben tudsz ugrálni, és kibírja,ha megtapossák. A többi nem számít. ;)
2014. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
18:10-es válaszoló, köszönöm szépen!:) Nekem ez lesz a második Alvin koncertem és nagyon várom, legutóbb egy raszta hajú gyerek csápolás közben úgy fejbe vert a hajával hogy csattant. No meg a lábam is összetaposták már párszor:D Imádom az egész koncert témát.
2014. nov. 16. 18:22
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem jó. Bár a bő atléta+alatta top összeállítást nem sikerült vizualizálni.

Nem fogsz így fázni? Ha nem, akkor minek a sapka?



Dolgozó rendes ember vagyok, nem drogozom, nem cigizek, inni is csak mértékkel szoktam de igen, eljárok alternatív rock/ punk koncertekre. Rohadtul nem függ össze az, hogy hogyan öltözöm azzal hogy mennyire vagyok kompetens, jó munkaerő, mennyire vagyok felnőtt vagy jó ember.

2014. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, kimaradt hogy a sapka Alvinos:) Barátomtól kaptam, és nem fogok fázni, kocsival hoznak-visznek. Plusz felveszek egy jó meleg kabátot,sálat. Koncert közben meg úgy se fogok fázni! De szerintem ezt te is tudod:D
2014. nov. 16. 19:05
 8/16 A kérdező kommentje:

Na szóval ez az összeállítás lenne csak a harisnya és a bakancs nélkül (nem volt kedvem felhúzni őket)

[link]

2014. nov. 16. 19:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Tokeletes! :)
2014. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!