Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó, ha ebben...

Szerintetek jó, ha ebben megyek Alvin koncertre (punk koncert)?

Figyelt kérdés
Egy fekete magasabbderekú rövidnadrág, fekete bő atléta,alatta egy fekete top, mintás harisnya (mintha harisnyakötő lenne rajtam olyan minta), illetve acélbetétes bakancs + bordó sapka.

2014. nov. 16. 16:32
1 2
 11/16 anonim válasza:
Jol fog mutatni, majd johet egy kep ha mar minden rajtad :)
2014. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
uu akkor okes:) orulok,hogy tetszik nektek:) rakok ki kepet majd, penteken lesz a koncert Debrecenben. Akiszereti az alvint es Debrecenhez kozeli jojjon!:D
2014. nov. 17. 16:32
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik!A bakanccsal és harisnyával is fényképezd le.
2014. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Alvinon legutoljára alfa feszten voltam idén (várpalota)

Jó volt a koncert, leginkább régebbi számokat nyomattak, aminek én kifejezetten örültem, habár Márió jó dobos... mégis mások az új számok, bár ez szubjektív.


Az öltözéked..jó

Ha gumicsizmában, esetleg mamuszban, egybe részes pizsamában mennél, az is jó lenne, azt vedd fel, ami neked tetszik, neked kényelmes.


punk.

2014. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

haha:D utolso valaszolo:D ez tetszett. Most ezen a koncerten ezer szazalek, hogy az uj albumrol jatszanak szamokat, pedig a regebbieket en is jobban szeretem.

Punk. :D

2014. nov. 19. 20:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem csak az öltözéked jó hanem nagyon helyes is vagy! Így is látszik, nincs olyan vastag állarc ami el tudná takarni. Jó koncertezést!
2014. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!