Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bőrnaci tényleg olyan nagy...

A bőrnaci tényleg olyan nagy divat lett most? Ti felvennétek szívesen?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam 6 éve volt ez divat, de már akkor is kényelmetlen volt.
2014. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem az igazi bőrnadrágra gondolok, az tényleg kényelmetlen tud lenni, főleg ha szűk, de ezek a bőrhatású meg műbőr nadrágok egész kényelmesek
2014. nov. 17. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az igazi még mindig nem lett divat, de azt sosem fogják annyian hordani. A műbőr egyre jobban jön be, ezek közül van ami igényes, kinéz valahogy, meg vannak az ormótlan darabok. Még egy 3-5 évig biztos "divatban" marad, de egy ilyen gatya 2 évnél többet nem bír. Vagy varrass egy igazit magadra és az nem lesz kényelmetlen. Indiából 30 ezerért már lehet rendelni ha elküldöd a méreteidet.
2014. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
A rendes bőr nem. Ezek a műbőr poliuretán vackok igen. Én fel nem venném, ha valami bőrnek néz ki, az legyen is bőr! Vagy legyen NAGYON jó minőségű műbőr, de ne sikítson róla 2 kilométerről, hogy mű...
2014. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fel és nagyon szeretem, nem vacak kínai, hanem jó fajta, nagyon kényelmes, csak furcsán néznek rám miatta. De nem értem az embereket, miért gondolják, hogy egy ruhaneműt csak divatból lehet hordani, kényelmi szempontból nem? Van béléses is hűvösebb időkre, mint most vagy meleg leggingssel is jó vékony bőrnaci alá.
2014. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi problémám nincs vele, hogy műbőr, vagy ha látszik rajta. De a kérdésre válaszolva igen, és én szívesen felvenném, ha valamihez fekete nadrág passzol mindenképpen akkor sem csak fekete farmerra lehet gondolni, hanem akár egy bőrnadrágra is.

És bocsi, de szigorúan csak lányokon.

2014. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Akkor mondhatnánk, hogy bakancsot, gumicsizmát,nadrágot,nyakkendőt, kalapot, férfi pólót,pulcsit,tusfürdőt, bermudát is szigorúan férfiak hordják.
2014. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

A plasztik nacik, amik bornek vannak titulalva eleg gaz.

Meg nagyobb gaz, hogy nem sok no hordhatja. Legrondabb mikor kifolynak belole, de hat tukorbe nem neznek.

2014. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!