Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen oltozko...

Mit gondoltok az ilyen oltozkodesrol? (full fekete)

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arrol, ha egy 12 eves lany csak fekete ruhaban van? Maximum szurket vesz meg fel, vagy bordot. Lehet most olyanokat irtok majd, hogy mindebki hordja ami jol esik de ettol fuggetlenul meg mit gondoltok egy ilyen lanyrol? :) Bocsi az ekezeteekert es az esetleges hibakert :)

2014. nov. 17. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Biztos Death-metalos csajszi, mint én.. :D

Bocsi (ha nem vagy az), de én tényleg így gondolom.. :)

15/L

2014. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztosan valami rocker csajszi lehetsz, vagy egyszerűen csak szereti a fekete színt. :)

Bár igaz, aki szinte csak feketét hord, annak lelki okai is lehetnek, ami kihatással van az életére, emiatt inkább jobban érzi magát, ha sötétebb színeket hord.


Véleményem szerint az, hogy hogyan viselkedsz, azt nem a ruha fogja meghatározni, hanem te saját magad. :)

2014. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat szeretem a metalt, nincs vele bajom de a kedvenc egyuttesem a Punnany Massif, ok meg pont nem ilyenek :) Amugy vidam vagyok, szeretek nevetni meg minden csak kenyelmesebben erzem magam igy :) Meg irhattok ! :)
2014. nov. 17. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene egy korombeli lányon (17-18).
2014. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tan futotest... ?
2014. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vagy metálos vagy goth/dark (vagy csak szimplán gyászol).
2014. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az egyetlen aki nem feltételez rögtön valamit az ilyenekről? (se gyászolást, se rockerséget, nekem szimplán annyi ugrik be, hogy én is ilyen voltam)

Valószínűleg azt gondolnám, hogy "végre még egy ember, aki imádja a feketét, és még anyám azt hitte, hogy csak nekem van ilyen ízlésem"...

Mondjuk velem rengeteget kötekedtek az ilyesmi öltözködés miatt, sátánistától kezdve mindennek neveztek...és elég gyakori volt a "Mi van, gyászolsz?" kérdés is, de ezt egy "Igen, az intelligenciádat"...ilyenkor általában leszálltak rólam...:D

2014. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!