Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyen jó a lábamra a cipő?

Hogy legyen jó a lábamra a cipő?

Figyelt kérdés
Kaptam egy cipőt, és tényleg alig nagyobb ,mint a lábam. Pont annyira , hogy kislisszanjon belőle a sarkam harisnya nélkül. Nem lötyök és nem libeg, jópár lépés után kiSLISSZANGAT. Nagyon szép cipő, nincs lehetőségem cserére. Tippek? rakjak bele valamit a sarkához?

2014. nov. 17. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen cipő? Ha lapos vegyél bele egy betétet az kifoglal némi helyet... ha magassarkú akkor én inkább az orrát tömném ki valami puhával... ha nyitott elöl nem tudom...
2014. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van ilyen ragacsos vacak amit a hátuljába meg az az aljába beragasztgatsz. és még a talpadnak is jót tesz elvileg :D
2014. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Shollos zselés talpbetét! Azt vedd, amelyik a lábujjak tövéhez való! Nagyon szuper, puha, nekem is megoldotta ez egyik cipőmnél az ilyen problémát! DM-ben vettem. Magassarkúba és laposba is tökéletes, nem is látszik, szandálba is bele lehet tenni! :)
2014. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyitott orrú a kis szemét és magassarkú. Valami két oldalú ragacsos cselét fogok a sarkam meg a hátulja közé szerintem

.

2014. nov. 17. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!