Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ha ilyen kabátot...

Mit gondoltok ha ilyen kabátot láttok valakin?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon megtetszett, de félek, hogy az utcán nagyon feltűnő lenne... vagy annyira nem?


2014. nov. 18. 21:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem néz ki olyan jól, mint amilyen drága.
2014. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem értem az embereket, akinek van pénze azt le kell szólni, meg leszavazni? Ha ettől jobb nektek hát legyen. Attól én még meg fogom venni ezt a kabátot, amint elkészül a méretemben, mert jelenleg épp nincs.

A normális válaszokat pedig köszönöm.

2014. nov. 19. 14:49
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

1-es vagyok.

kedves kérdező, ha még nem nagyon ismered ezt az oldalt, akkor ehhez szokj hozzá, akinek jól/jobban megy, azt köpködik.

én sem értem miért jó ez nekik, de lelkük rajta.

élvezd a kabátot:)

ha meglátlak benne, leszólítalak, hogy helló, én vagyok az 1-es :D, mert tuti ilyen nem rohangál több az utcákon:)

2014. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, bár én nem szóltalak le a pénzed miatt, de a titkodat elárulhatnád. Nekem nem kell ilyen kabát, de én is örülnék, ha csak egy darab ruhára gond nélkül kidobhatnék másfél millát.
2014. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én dolgozom érte, gyűjtők rá, és nem nevezném pénzkidobásnak! Ha vannak céljaid és mindent megteszel érte, hogy elérd (itt a munkára és az arra fordított időre és energiára gondolok), akkor sikerülhet! Csak kitartónak kell lenni!

Gondolom a kérdező is ezt teszi!


(Mielőtt jönnének a sztereotípiák: sem adócsaló sem prosti nem vagyok, és nem a szüleim vagy a férjem pénzét költöm, hanem a sajátomat!)

2014. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kicsit akkor is sok érte. Én max a tizedét adnám, annál többet szerintem nem ér. Másfél millió egy éves kereset, azt összespórolni egy ilyenért... Én annyi pénzből inkább már egy használt autót vennék.
2014. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A gyűjtést nem úgy értettem, hogy évekig rakni rá félre a pénzt... Azért egy ilyen kabátot nem vesz meg az, akinek évekig kell rá spórolni. Szerintem.

Inkább úgy értettem, hogy mondjuk nem veszek meg egy cipőt meg egy ruhát... Szóval kicsit visszafogom magam vásárlás terén. Valamit valamiért! :)

2014. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Célként nem a kabát megvételét értettem, hanem egy olyan állást, amely segítségével gond nélkül kifizethető egy ilyen darab!

Tehát a "titkot", amit kérdeztél! :)

2014. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
ennyit kiadni egy kabátért óriási pénzpazarlás. semmivel sem jobb a minősége mint mondjuk egy 50-60ezresének.
2014. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Előző, a két kategóriát össze sem hasonlítható... 50-60-ból lehet venni egy rövid, vékony Zara bőrkabátot. Pl.

Ez pedig egy minőségi Burberry darab, ami 20 év múlva is kabát marad!

2014. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!