Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti ruhat vennetek, vagy pedig...

Ti ruhat vennetek, vagy pedig kicserelnetek egy ablakot?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy van egy termopan ablakra valo penzem. Regebb ota ki szerettem volna cserelni, viszont a tavasszal ki fogom festeni az a szobat, es nem artana egyuttal kicserelni az ablakot is. A helyzet viszont az, hogy kineztem magamnak 2 ruhat. A ruhakat csak nyaron tudnam felvenni, viszont az ablakot marcius elejen mar cserelnem. Ki mit gondol? Jelenleg nem dolgozom, de nyaron megyek Nemetbe dolgozni, es onnan szerezhetek penzt.

A haz nem az enyem, nem tudom, valojaban kie is lesz, az enyem vagy a hugome.


2014. nov. 19. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ablaknak több értelme van, mint ruháknak amit még fél évig fel sem vennél, aztán meg lehet már nem is tetszene fél évvel később... annyi idő alatt meg össze lehet szedni pénzt ruhákra amúgy is.
2014. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ablak!! :) Nekem bűntudatom lenne,ha ruhára költeném azt,amit tudnék hasznosabb dologra is.
2014. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ablak!
2014. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én ruhát vennék, az legalább a tied lesz
2014. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a haz nem az enyem. Lehet, hogy 5 ev mulva fogom magamat es elkoltozom.
2014. nov. 19. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
és sajnálod a húgodtól? legyen ez a legnagyobb dolog, amivel segíthetsz neki az életben..
2014. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha z üvegnek semmi baja és amúgy se a saját házad akkor ruha :) Albérletben se cserélnék én ablakot, tegye a tulajdonos.

testvéri szeretet ide vagy oda drága egy olyan ablak és ha a réginek semmi baja és amúgy se a saját házad akkor magadra költsd.

2014. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!