Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MST Boxer? Bővebben lent!

MST Boxer? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Miért mindenki MST boxert hord? Ez a divat? Kényelmes? Mennyire drága (-Márkás?) Hol lehet kapni?

2014. nov. 20. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legolcsóbb, kb. minden kínai boltban lehet kapni. Régebben én is hordtam, de annyira nem voltam oda érte.
2014. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Azert mindenki nem!

En fol nem vennem az biztos! Rovidgatyat hosszu ala jo kenyelmes lehet ...

Masneven zacsinyujto, semmi nem tartja a cuccot log himbilimbizik olyan mint amikor a nok melltarto nelkul flangasznak.

2014. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ázsia centerben lehet kapni. Szerintem irtó jól néz ki, és nagyon is kényelmes! Vannak 2500 forintos boxereim és fecskéim is, de ez igazából még kényelmesebb is. Szal azért divat, mert jó. 18/f
2015. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem nagyon kényelmes volt az összes legelőszőr 17 éves koromban volt azóta ha látok csak olyat veszek.
2016. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is most MST boxerem van, nagyon kényelmes. Kispesten kinaiban vagy a kőbányai piacon kapható 600-700 Ft ért. Piacon alku képes is. 😉
2018. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kínaiban, lehet kapni. Én tegnap 890 Ft-ért vettem.

22/F

2020. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!