Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok a Lidl-ben...

Ti szoktatok a Lidl-ben ruhákat venni? Szerintem most is tök jó alapdarabok vannak.

Figyelt kérdés
[link] Htm? Id=354#

2014. nov. 21. 14:53
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsi rossz lett a link.

[link]

2014. nov. 21. 14:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak pizsamát 2x de úgy el vannak méretezve... S-eset vettem még a nadrág ha megkötöm elmegy, de a felső mintha XL-es lenne minimum, de alvásra jó, bár képzelem akkor mennyire lehet bosszantó ha valaki hétköznapi ruhát vesz kis méretbe erre kiderül hogy 4 számmal elméretezik.
2014. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es, én azt hallottam simán cserélnek mindent, bár tényleg egyszerűbb lenne betenni egy próbafülkét mert ki akar mindennel visszajárkálni.
2014. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Soha. A német méretezés nekem nagy.
2014. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam.
2014. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok ruhát vettem már a Lidl-ben.Nagyon jó minőségűnek tartom ezeket a ruhákat,megfizethetőek.Nekem még semmi gondom nem volt a méretezéssel minden pont passzolt.A gyerekruhák is nagyon jók,nem fakulnak nem nyúlnak ki/mennek össze a sokadik mosás után sem.A lányom ruháinak is legalább a fele a Lidl-ből van.
2014. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nyilván színházba nem innen öltözök fel.

De

:gyerekruhákat sokat, mert gyerekruhákat elvből nem költök sokat,amit úgyis kinőnek seperc alatt

Basic darabokat,pizsamát is.

Ja, meg egyszer vettem fürdőköntöst, nagyon szép színe volt, szederszínű és jó minőségű is,mert évek óta bírja.

Egyéb üzletekben az ilyen tizenez ft, én 4000-ért vettem.

2017. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Négyeske,erre az a megoldás, hogy eggyel kisebb méreteket veszel, pl én is 40-est veszek,miközben a legtöbb ruhám 42-es.
2017. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

És tényleg mindent cserélnek,sőt nekem már pénzt is adtak vissza.Ami átlag ruhaboltban elképzelhetetlen.

Most vettem 2 db felsőt, 3000 ft-ért, 100% pamut, hosszú ujjú, jó önmagában is viselve, vagy télen nagy pulcsi alá.

2017. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyolcaska, hű három éves kérdésre válaszolni... de tudod mi a vicces, hogy azóta vettem már Lidl-ben ruhát, mivel szültem és nem fogytam vissza, így az S-es (36) méretük pont jó 160 centihez és 60 kilóhoz.

De 3 éve nem tudtam volna mit kezdeni az okos tanácsoddal, mert akkor az XS-es (34) méretük is nagy volt rám, annál kisebbet pedig nem tartanak. ;)

2017. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!