Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Lidl-ben megéri ruhákat...

A Lidl-ben megéri ruhákat vásárolni? Ti szeretitek ezt a márkát?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Megérné, ha a sok mocskos cigány, meg vénasszony nem dobálná szét az összeset, meg nem mocskolnák össze. Kinek kell már az úgy? -.-
2014. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rövidnadrágot is vettem már ott meg 2 leggingset...és bontatlanul :D Szerintem jó márka. Nem igazán akarok 3000 Ft-t kidobni egy h&m-es leggingsért, bár 1-2x előfordult :)
2014. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jó minőségűek. Kb 3 éve vettem ott egy pulóvert. Azóta elég sokat hordtam, de még mindig nincs megnyúlva, kikopva. Ugyanúgy áll, mint újkorában. Egy farmerom is van onnan, az kb 1 éves, de az is mintha új lenne.
2014. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van onnan több ruhám és nincsen velük semmi baj, én szeretem őket. Nadrágokat és felsőket is vettem már ott. Olyat veszek, ami nincs felbontva, azt nem fogdosta még össze senki.
2014. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok elájulva tőlük... A méretezést nagyon elszámolják (M-L a méretem és kb az S-es nagy). Ha ráírják valamire hogy passzos akkor általában bő mint a fene.

Az állítólagos sztreccsnadrágjaik inkább egyenesszárúak.

A cicanadrágok kb mint a kínai (átlátszó és folyton lecsúszik)

Anyaguk, minőségük, áruk ettől függetlenül jó. Van olyan ami tényleg normális darab.

2014. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb gond egyébként velük, hogy nem lehet felpróbálni. Egy nadrággal ért már meglepetés, hogy képen teljesen máshogy nézett ki, meg ahogy kibontottam, de itthon, mikor felvettem közel sem hasonlított. (A szabására gondolok.)
2014. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló vagyok

A méretezés az valóban csalóka tud lenni, ebbe már én is belefutottam, de most már nagyjából tudom, hogy itt mekkora méretet kell keresnem. Viszont, nálunk vissza lehet vinni, ha megvan a blokk és "egyben" van a ruha, címke, ár stb. és ki lehet cserélni.

2014. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

az a crivit sínadrág amit árulnak alapáron síboltban 15-18000ft.

a lidliben meg 5500,tehát nekem megéri.

téli zoknit vettem még az is teljesen jó,több cumót nem vettem.

2014. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

annyi a gáz,hogy nem lehet próbálni,ezért 3x kellett visszavinnem mire jó lett a nadrág méret.

utolsó voltam.

2014. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szerintem is megéri mert jól néznek ki az ott kapható ruhák és elég olcsóak szerintem.
2014. nov. 27. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!