Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrbakancs ápolás?

Bőrbakancs ápolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma vettem egy AM-m márkájú 19 ezer forintos bőrbakancsot, az eladónő azt mondta, hogy vegyek hozzá valami tisztitó gélt, mert ha vízzel tisztítom megkeményedik vagy mi. Mondom magamba, biztos valami méregdrága sz.rt akar adni, és csak azért mondta, hogy ne tisztítsam vízzel, hogy vegyek hozzá még valamit...

A logikát nem értem, miért nem lehet egy bőr dolgot vízzel tisztítani.

Illetve a kérdésem, hogy egy sárga bakancsra, ráfújhatom a Deichmanos víz-portaszító spray-t? Nem hagy foltot, nem színezi el?



2014. nov. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet légyszi linkeljbe rola!!
2014. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a bőr bakancsot heti 1x kiboxolod.

a velúrt meg átkeféled kefével ha koszos és ennyi.

ha nagyon koszos akkor vizes kefével.

2014. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem! De azért a srayt-használhatom rá nem?:) Vagy attól foltos lesz?
2014. nov. 22. 00:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem érted hogy nem mindegy hogy milyen bőr?
2014. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha saros a bakancsod akkor szappanos, tusfordos vizzel megtakaritod es leoblited. Szobahomersekleten hagyod szaradni, ha hajszaritozod vagy futostere teszed akkor az kart okoz a bornek, valamint a raasztast rongalja es levalhat a talpa. Ha megszaradt akkor felviszed a boxot a bakancsra es bele dorzsolod, mintha a tested kenned. Amikor felvitted a boxot akkor hagyod rajta, hogy a bor beszivja a kremet, en masnap szoktam fenyezni vagy ha reggel boxolom akkor delutan vagy este. Puha rongyot fogsz es kifenyezed. Ha nem saros a bakancs akkor nem kell szappanos vizet hasznalni. Portalanitod es cipokefevel at kefeled, hogy a regi box lejojjon valamelyest.
2016. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bakancsot samlazd ki vagy tomd ki papirral. Persze hasznalat utan szellozzon aztan tomd.
2016. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha saros a bakancsod akkor szappanos, tusfordos vizzel megtakaritod es leoblited. Szobahomersekleten hagyod szaradni, ha hajszaritozod vagy futostere teszed akkor az kart okoz a bornek, valamint a raasztast rongalja es levalhat a talpa. Ha megszaradt akkor felviszed a boxot a bakancsra es bele dorzsolod, mintha a tested kenned. Amikor felvitted a boxot akkor hagyod rajta, hogy a bor beszivja a kremet, en masnap szoktam fenyezni vagy ha reggel boxolom akkor delutan vagy este. Puha rongyot fogsz es kifenyezed. Ha nem saros a bakancs akkor nem kell szappanos vizet hasznalni. Portalanitod es cipokefevel at kefeled, hogy a regi box lejojjon valamelyest.
2016. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!