Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátnőm nem akar olyan...

A barátnőm nem akar olyan ruhákba járni amilyet én szeretnék. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátnőm kb. 75 kg. A testén mindnehol kis rezgő hájacskák vannak. Ottthon pl. fürdés után járkál cssk bugyiban és imádom ahogy remenek rajta a kis hurkák, de nem ez a lényeg. Szóval nyáron sokat voltunk strandon meg voltunk balatonon is (imádtam bikiniben) ő is élvezte az életet, imádott enni, nem érdekelte mások véleménye és nem óckodott a testre tapadós ruháktól. 23-24-25-26 voltunk nyaralni bécsben egy wellness hotelben és nagyon jól éreztük magunkat. Rá felszaladt (állítása szerint)2 kg. Azóta begőzölt fogyózik és hatalmas logo ruhákat hord. Kértem hogy menjünk el welneselni elmentünk és nem bikinibne volt és amikor a hasához akartam kérni kiakadt. MI van vele? Egy gönyörű lány aki hirtelen megváltozott, és nem érti hogy én úgy is imádtam de most a hasához a combjához se érhetek és imádta ha a kezéhez a könyöke és a válla között érek megsimítom de most azt se hagyja mi van veke???? Megbántotta valaki? leszólták? Jajjjaj.

2014. nov. 22. 23:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy én 25 vagyok (idén végzek az egyetemen) ő pedig 24
2014. nov. 22. 23:57
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy valaki beszólt neki; beszéld meg a barátnőddel, meg hát sztem lehet jó, ha mondod is, hogy szerinted ő nagyon szép; bár az kétesélyes, mivel lehet, hogy pont azt hiszi, hogy "jaj, ezt csak vigasztalásul mondod...:(" És akkor lehet, hogy nem hiszi el, viszont lehet, hogy egy próbát megér, amúgy ,ha ezt lejátszod neki (üzenet minden nőnek) akkooo hátha jobb kedvre derül:) www.youtube.com/watch?v=wiYUFCPDEZ4
2014. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
"(idén végzek az egyetemen)" ez aztán fontos info volt. :D
2014. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szép kis videó volt, amit linkelt az előttem szóló. :D
2014. nov. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Vagy csak rájött, hogy túlsúlyos.


Biztosítsd róka, hogy úgy szereted, ahogy van, és a fogyásban is támogatod, ha azt szeretné.

(Mondjuk ráfér.)

2014. nov. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Menjetek közösen edzeni!
2014. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Az egy dolog hogy neked tetszik így mert a barátnőd, de ő nem tetszik magának, mert rájött hogy el van hízva, ami egészségtelen és hiába hogy neked tetszik, attól még a rengő háj nem szép és ezért cikizik is gondolom, sokaknak beszólnak az utcán, rámondják hogy lusta igénytelen dög. Inkább segíts neki a fogyásban. Idővel csak jobban elhízik majd, és nem tudom mikor majd 2x ekkora lesz is tetszeni fog-e neked?? Mert magát egész biztosan nagyon fogja utálni.
2014. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb kerekebb alkatú nő rendelkezik valamilyen étkezési zavarral. Ne bíztasd, hogy fogyózzon, mert csak át fog esni a ló tulsó oldalára, és aztán megint jön a zabálási roham.


Kerüli a testi érinjtkezést, formátlan ruhákat hord-ez tipikusan a depresszió jele. Ha megerősíted abban hogy kövér, be fog kattanni.

2014. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk irni azert illene tudni ha iden vegeztel!!

De hat ez is minositi a felso oktatast...

2014. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" Mondjuk irni azert illene tudni ha iden vegeztel!!

De hat ez is minositi a felso oktatast..."


-senki nem mondta, hogy magyarul, magyarországon tanul

-attól hogy pocsék a nyelvtana, lehet még pl. szuper mérnök vagy matematikus



Kérdező:


-nem köteles olyan ruháan járni ami "neked tetszik". Minden nő első sorban magának öltözik, nem neked.

-az édes lenne, ha a depressziója miatt aggódnál, nem azon hogy lehet-é csöcsörészni vagy hogyfeszül-e a farmer.

Biztos a belső értékeiért szereted. Gratula.

2014. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!