Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a z öltözék jó...

Szerintetek ez a z öltözék jó lenne szalagavató vacsorára és az utána lévő bulira?

Figyelt kérdés

[link]

köszönöm a válaszokat :)



2014. nov. 25. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Inkább tartogasd a farsangra!
2014. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon nagyon!!

de nem értelek, akinek ilyen stílusa van, nem foglalkozik mások véleményével.

2014. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Farsangra okes lenne... Nem vennem fel, a felso az dogos magaban , de az a 2 rozsa , lanc, az a feher akarmi, borzalom, bocsika:D
2014. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló, a fehér akármi alatt nem tudom mit értesz :D a rózsák nem hiszem hogy ilyen nagyok lesznek de a láncot mindenképp meghagyjuk rajta, egyébként az túlzás lenne hogy nem érdekel mások véleménye, mert érdekel de inkább csak hozzáértő emberek válaszait veszem ilyenkor figyelembe :)
2014. nov. 25. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Huh, hát ez nagyon sok, olyan, mint valami női drakula-jelmez. :S

Bocsi, de nekem nagyon nem tetszik.

2014. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
[link] 3-IK VAGYOK, EN EBBEN MENNEK!
2014. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj ezekkel a ruhákkal, hogy ismerve hogy valószínűleg milyen lesz a buli, kényelmesebbnek gondolom a saját elképzelésemet és úgy gondolom ebben a ruhában legalább nem leszek annyira kötött mint esélyikben
2014. nov. 25. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Rengeted kenyelmes ruha talalhato, a te valasztasodat en kenyelmetlenebbnek talalom! :) Jo szorakozast !
2014. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, elég sok koktél ruha és estélyi is volt már rajtam, de eddig ezt találtam a legkényelmesebbnek azok közül amik jól is álltak nekem.
2014. nov. 25. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a ruha nagyon nem való oda.
2014. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!