Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet, hogy a nők egy...

Hogy lehet, hogy a nők egy része még mindig inkább a látvány trendet követi télen is, úgy, hogy ezzel veszélyezteti az egészségét?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a logikát nem értem csak: divat a rövid kabát, a csípőnadrág, a legings, a mini ruhák. Ezzel semmi baj, hiszen mindenki azt visel amit szeretne. De amikor kinézek az ablakon, és azt látom, hogy csípőig érő kis kabátban topog a csajszi, úgy, hogy a csípőnadrág még a derekát sem takarja, a hideg kiráz a fűtött szobában. Ennyire vakon követik a divatot, figyelembe sem véve azt, hogy ez az egészségükre hogy hathat ki? Vagy nincsenek is ennek az öltözködési szokásnak az egészségkárosító hatásaival tisztában?


Nem kérem a biztos apáca módjára öltözködöm, meg irigy vagyok, meg a biztos csúnya vagyok jelzőket, egyszerűen csak a felfogást nem értem, azért írtam ki a kérdést... Nem vagyok sem apáca, sem csúnya, sem pedig divatjamúlt öltözködésű. Még mielőtt valaki megtalálna az ilyen jelzőkkel.. Az értelmes válaszokat köszönöm. :)



2014. dec. 1. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A rövid kabát most nem is divat. Biztos azért hordja úgy, mert neki az úgy jó.

Am én fenék feléig érő pehely kabátban is fázok...

Más meg nem fázós. Ennyi.

2014. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon fázós vagyok, de nem mindenki az. Ismerek egy gyereket (fiú, de talán ebből a szempontból mindegy), aki most a nulla fokban is egy szál rövidujjúban jár suliba.
2014. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, amúgy vannak olyan rövid kabátkák, amiknek van egy hosszított gumis derékrésze, és a derekat igazából védi, csak rövidnek tűnik. Akinek a feneke, lába nem fázós, vagy alulra jobban felöltözik, annak ez is jó lehet, amíg nincsenek mínuszok.

Én télen is hordok rövid szoknyát egyébként, és a hidegtől függően 2-4 harisnyát veszek még alá (amiből legalább egy kötött, vastag, és legalább egy vékony nylon, a vastag melegít, a nylon meg "szigetel" - kitapasztaltam), így sokszor melegebb, mint egy nadrág, és legalább latyakos időben nem lesz csupa sár a ruhám, max. a cipőm. Aztán kintre még jön nagy kabát, bent meg van fűtés.

2014. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
En kovetem a divatot, de normalisan fel vagyok oltozve, nincs kinn semmim. Ezek buta tinilanyok, akikrol te beszelsz. Amugy a csiponadrag mar jo par eve nem divat szerencsere, maximum proli korokben. Ahogy a telen rovid kabat sem, most a parkak meg a bundak a menok, azok azert eleg melegek, ugy gondolom.
2014. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A divat nem ez... Még csak megközelítőleg sem!


Még bodyt is veszek fel, hogy véletlenül se lógjon ki a derekam. Pedig autóval járok...

2014. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy ez nagyon trendi lenne. Mostanában mindenki rétegesen öltözködik, meg oversize pulóverek, nem kimondottan jellemző a derékvillantás még a tinip*csáknál sem.

Inkább tíz éve volt ez nagyon népszerű, emlékszem még kisebb voltam, száz réteg ruha alatt olyan voltam mint egy kis gombóc, és csodáltam a "nagylányokat" hogyhogy nem fáznak télen, amikor még a köldökük is kilóh a dzseki alól.

2014. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!