Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 80%-os gyapjú szövetkabátot...

80%-os gyapjú szövetkabátot ki lehet mosni mosógépben?

Figyelt kérdés
A címkén az van hogy nem, de valahogy muszáj lenne tisztíttatni, mert hamar beleizzadok.
2014. dec. 1. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne! Vidd tosztitoba. Amugy hordasz pulcsit, nem? Akkor abba izzadsz bele es nem kozvetlenul a kabatba, szoval nem kell minden heten tisztitattatni.
2014. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem. Tisztítóban, vegyileg tisztítható.

Én sem értem, hogyan izzadsz bele.

Rajtam most van egy hosszú ujjú póló, egy pulcsi és azon a kabát. A kabát egyáltalán nem érintkezik a testemmel. Ha izzadok, az nem lesz olyan.

2014. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen van rajtam pulcsi, de ugyanúgy büdös lesz a kabátnál is a hónalj rész.
2014. dec. 1. 11:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Tisztítóban mennyit kérnének érte?
2014. dec. 1. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
büdös? nem kéne, hogy ennyire bebüdösödjön. használj jobb dezodort és fürödj gyakrabban. amúgy szerintem 3000 körül lehet, de nem tudom, attól is függ, pesti vagy-e pl.
2014. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért kicsit sértőnek érzem azt, hogy fürdödjek gyakrabban. Napi 2x zuhanyzok és nem vagyok igénytelen.

Vidéki vagyok egyébként.

2014. dec. 1. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsi, nem sértésnek szántam, csak normális esetben nem kéne, hogy ennyire szaga legyen a ruháidnak, még ha beleizzadsz, akkor sem. elhiszem, hogy tiszta vagy meg ilyesmi.
2014. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A fürdés még egyáltalán nem elég. Dezodort is használsz? Amikor elfelejtem akkor nekem is van egy kis szaga, pedig még meg sem izzadok. Mikor dezodort is használtam, akkor meg izzadhatok is, pl futás, akkor is csak dezodor illatú a ruha.

Níveát használok, van férfiben is.

2014. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, általában garniert, de többet próbáltam már, ilyen drágábbakat is mint pl la roche-posay, meg hasonlók.

Amúgy nő vagyok.

2014. dec. 1. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mostam már ki gyapjúkabátot, és megúszta, de az nem ez a hagyományos gyapjúszövet, kicsit olyasmi mint egy farmer (nehéz ezt jobban körülírni). Azt a hagyományosat nem mosnám ki itthon.
2014. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!