Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A "Dresslink.com" mennyire...

A "Dresslink.com" mennyire megbízható oldal? ( tudom, hogy egyesek szerint internetről ruhát rendelni hülyeség, de az inkább tartsa magában a véleményét)

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék ruhát rendelni internetről, de nem igazán találtam megfelelő oldalt. Ezért kérdezem, hogy a "Dresslink" biztonságos-e, mert ez az oldal jónak tűnik. A válaszokat előre is köszönöm!
2014. dec. 2. 17:52
 1/1 anonim válasza:

Balszerencses mindenki lehet, szerintem megbizhato oldal mar rendeltem onnan. Vannak meg hasonlo kategoriaju shoppok mint a newdress, yesfor, newfrog, cndirect. Newdressel volt problemam, hogy megrendeltem a cullakat es nem kaptam meg mindent, de a honlapon ott volt, hogy vissza igenyelhetem vagy levasarolhatom a penzt. Kicsit zavaro, hogy ezt utolag szurik, hogy mi van raktaron es ilyen elofordulhat.

Egy szonak is szaz a vege, szerintem rendelj nyugodtan nem lesz gond!

2014. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!