Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok a mai 11-12...

Mit szóltok a mai 11-12 évesekhez? Divat? A szülőket ebbe a kérdésbe ne keverjük bele. Cipő? Kiegészítők?

Figyelt kérdés
:)

2014. dec. 2. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Mit? Azt, hogy úgy látszik, hogy nem tudnak fogalmazni.

Semmi értelme nincs a kérdésednek!

2014. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a mai 12 éves körüliek túl hamar akarnak felnőttet játszani, pedig fogalmuk sincs semmiről...vagyis ez öltözködésre is, általában a jóval idősebbeknek adott tanácsokat próbálják megfogadni, és gyakran nem a korukhoz méltóan öltözködnek...


Egyáltalán (kövezzetek meg) szerintem ők még gyerekek, és nem a "divattal" kéne foglalkozniuk...(eleve értelmes felnőtt ember is csak mértékkel foglalkozik vele)

Természetesen öltözzenek igényesen, de nem tudom elképzelni, hogy olyan idős korban ezek a legfontosabb dolgok számukra...szerintem az a kor annyira nem arról szól...



(Mielőtt bárki a fejemhez vágná, hogy maradi vagyok, és ez "természetes", hogy egyre korábban "érnek" a mai fiatalok, megjegyezném, hogy én is problémás kamasz voltam, 13 éves koromtól harcoltam anyáékkal a sminkekért és piercingekért - alul maradtam, szóval nagykorúként tűzdeltem ki magamat már, és az átmeneti "kamaszkori lázadás majd kinövi" punk korszakom azóta is tart...szóval ha már valamire én is azt mondom, hogy túlzás, az tényleg az...)


20N

2014. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. Amúgy én nem annyi éves vagyok :)
2014. dec. 2. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az "én koromba" mi ezerszer rosszabb tizenévesek voltunk, pedig az azért nem volt olyan rég. A mai fiatalok is megpróbálnak felnőttnek lenni, pont úgy, mint anno mi. Van egy-két durvább kirívó öltözetű, de szerintem inkább javult a helyzet az utóbbi időben, mint romlott. :)


19/f

2014. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tegnap néztem egy gyerekekkel és neveléssel foglalkozó műsort (ridikül) , amiben a szakértő mondta hogy az utolsó két felnőtt generációnál kezdődnek a problémák.

Szal, normális gyerek itt már nem sok lesz....

2014. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy random főneveket felsorolsz, és közéjük kérdőjelet teszel, ez még nem lesz kérdés.
2014. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 12 vagyok és semmi extra az öltözékem (10 éves örökölt nike cipő,sima farmer katya kicsit szűkös,és póló és pulcsi,) Egy napon volt hogy kicsit jobban felöltöztem hogy tetszem a baráznőmnek de mondta hogy nem érdekli hogy nézek ki.
2014. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mivel szeretem a Rock-ot/Metal-t így szoktam hordani (mű) bőr dzsekig,cipőt. Meg vettem egy tüskés kutya ( igen, kutya) nyakörvet az MM koncertre, de iskolába ezt nem hordom, se háshova...

11/L

2017. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!