Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba járáshoz nem túlzás?

Suliba járáshoz nem túlzás?

Figyelt kérdés

[link]


farmer,fekete ing, vöröses nyakkendő(szeretek nyakkendőt hordani, csak nem tudom, hogy a hétköznapokhoz nem-e túlzás) 21/f

kort, nemet írjatok a válaszotokba légyszíves



2014. dec. 2. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A farmer és az ing teljesen jó hétköznap is, de a nyakkendő szerintem már túlzás iskolába :) 13/L
2014. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem is túlzás. pláne, hogy vörös is.

L24

2014. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlzás hétköznapra, hacsak nem akarsz Billie Joe Armstrongnak, vagy Gerard Waynek öltözni :) Az inggel meg a nadrággal semmi baj, nyugodtan hordd! :))
2014. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Juj szerintem ez olyan homáros. Nagyon gagyi.


26/N

2014. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi homáros benne, kedves?
2014. dec. 2. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Semmi. Csak a nemtetszését nem tudja értelmesen, indokolva kifejezni...
2014. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg tiszta Billy Joe-s!:) Nem sok fiúról mondható el, hogy szeret nyakkendőt hordani. De ha az eleganciája miatt tetszik, akkor egy jól kiválasztott ing és farmer is nagyon jó tud lenni. Szerintem.:)
2014. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha belegondolunk, Billie Joe (ie-vel) is csak fellépő ruhának hordta :) Amúgy van egy oszt. társam, aki mesterien tud nyakkendőt hordani, úgy, hogy az ne legyen túlzás, de nem tudom, hogy csinálja :D
2014. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik. Egyébként pedig nem nem-e túlzás, hanem nem túlzás-e.
2014. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, ah ez te vagy, akkor elég gáz, amiket magadra szedtél. Lehet, hogy a leírt dolgokkal nem lenne alapból baj, de ami rajtad van az béna. Piros és piros között is van különbség, farmer és farmer közt is, ing és ing közt is. Az öv meg.. ehh..
2014. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!