Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet a baj? Ennyire...

Mi lehet a baj? Ennyire csúnya lennék? (lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés
Próbálok itthon egy kis önbizalmat önteni magamba,de ahogy kilépek az utcára mindig szétmorzsolják a lányok próbálok csajozni mint a legtöbb 20 éves fiú, szemkontaktust csinálni de általában az történik szemébe nézek egy lánynak elvörösödik hátat fordít és elkezd ott mosolyogni magában mintha nevetne rajtam,ha tömegbe vannak az még rosszabb szemébe nézzek valakinek ugyan az a hátfordítás elkezdenek sugdolózni aztán kinevetnek.Sokszor/buszon gyakran nevetnek rajtam néznek az önbecsülésem már 0-án van próbálok igényes lenni adni magamra próbáltam stílust váltani de semmi változás inkább leülök itthon a falumban és nem mozdulok ki depressziós vagyok kicsit miatta.Mi lehet a baj velem?
2014. dec. 3. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Képet tudsz feltenni? Így nehéz lenne megmondani, hogy mi a baj veled.
2014. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg privátba küldök nem szeretném ha valamelyik ismerősöm látná így is magam alatt vagyok:/
2014. dec. 3. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket csak bekepzeled, mert nincs onbizalmad. De persze kep nelkul tenyleg nehez megmondani, hogy csunya vagy-e.
2014. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján nem derül ki hogy nézel ki. Viszont az igen, hogy nem jól csajozol... mert ha tetszel egy lánynak akkor is elfordul és nevetgél... ha nem tetszel akkor is előfordul hogy kinevet, vagy épp undorodó fejet vág, szerintem ez a gyakoribb. Ahelyett hogy nézed (ami fura és nem értik miért teszed), menj oda beszélgetni, legyél kedves. Persze csak olyanhoz aki nem siet, nincs elfoglalva...
2014. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben. 15/L vagyok. :)
2014. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szia nekem is küldhetsz képet énőszinte leszek
2014. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép nekem is!
2014. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled ezeket, hogy mindig rajtad röhögnek. Mivel nincs önbizalmad, ezért túl sokat foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak rólad. Próbálj meg ezzel kevésbé foglalkozni, mert senki sem tökéletes, ha meg valaki tényleg rajtad röhög, akkor meg hidd el, hogy őt is ki lehetne nevetni valami miatt.
2014. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap 2 embernek küldtem és kaptam választ rá,szóval nagyjából összetudtam tenni a képet:D meg amúgy se szeretnék ennyi embernek képet küldözgetni magamról
2014. dec. 4. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!