Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordanátok ilyet sálat/kendőt...

Hordanátok ilyet sálat/kendőt vagy túl régimódi? Örököltem/kaptam sok ruhát és nem tudom mihez vehetném fel. Tudnátok tanácsot adni? (:

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. dec. 3. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen a képen egy rakás kendő van. Valamelyik biztosan jól néz ki, a mintájától függ. De mindegyiket biztosan nem hordanám.
2014. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek elegáns kendők, alkalomra vagy szövetkabáthoz veheted fel
2014. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem ezek az arany-vasláncos kendők, ruhák nem nagyon tetszenek, de ha neked tetszik, akkor nyikván nem a mi véleménaünk a mérvadó:)
2014. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. dec. 5. 13:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Állásinterjúra,kosztümhöz hordható vagy hagyjam?
2015. ápr. 15. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni mondjuk szövetkabáthoz, egyszínű felsővel és egy szép farmerrel / nadrággal. Mindenféle minták nélkül.

Végül is szerintem kosztümhöz is fel lehet venni, nem tudom mennyire nagyok/hosszúak, ha pl. a nyakadra kötöd (biztos érted, mire gondolok).

Én mondjuk nem hordanám, de 18 vagyok és teljesen más stílusban öltözködök :).

2015. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

90 cm.

Igen,egy 10-essel több vagyok. (:

2015. ápr. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!