Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten hol lehet egyedi,...

Pesten hol lehet egyedi, különleges, fura ruhákat venni olcsón?

Figyelt kérdés
gondolom turkálókban sok különleges ruhadarabot lehet kapni, csak én nem tudom, hogy hova menjek, ahol nagy a választék és nem sima felsőket és nacikat árulnak, hanem extrém, nem hétköznapi cuccokat. segítenétek?

2014. dec. 3. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A Háda turik pl. jók.

De igazán egyedi akkor lesz a ruhadarab, ha Te átalakítod. Nem kell extra nagy dolgokra gondolni, a net tele van diy clothing ötletekkel, szemezgess kedvedre.

2014. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

imádom az extrém, nem hétköznapi cuccokat, de mindig, amikor belekezdek egy ilyen "csináld magad" dologba, félek, hogy elrontom, mert nincs akkora kézügyességem, és nem tehetem meg azt, hogy hagyom, hogy egy póló kárbavesszen.

tudsz esetleg olyan diy blogokat mondani, ahol könnyűszerrel lehet egy pólót, nadrágot, bármit átváltoztatni?

2014. dec. 3. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

A háda turkálókban nem fogsz egyedi és különleges ruhákat találni, mivel ott mások használt ruhái vannak. Tehát ők ugyanúgy az üzletekben vették meg őket, mikor divatosak lettek pár éve, majd mikor már megunták, elhasználták őket, akkor megszabadultak tőlük.


Nekem a turkálókkal nincs bajom, de hagyjuk már ezt, hogy egyedi nem olyan mint amit a boltban vehetsz. Ugyanmár, azok a ruhák is a boltból jöttek, csak ráadásul pár szezonnal ezelőtt és még használtak is.


Ha extrém, nem hétköznapi ruhákat akarsz, akkor a neten keresgélj, nem tudom pontosan milyet szeretnél, de biztos, hogy létezik, max. külföldi oldalon. Vannak, lolita ruhákkal foglalkozó oldalak, hippis cuccokkal, darkossal, steampunkkal, akár barokkossal, viktoriánussal, lakkal, pvc-vel, bőrrel blablabla. Ha tudod mit akarsz, csak keress rá.

2014. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm! amúgy nem én pontoztalak le.

szerintem a turikban is lehet különleges darabokat találni, hisz gondoljunk csak bele: nem tudhatjuk, hogy az a ruha honnan jött, a régi viselője honnan vette, tehát ezzel a gondolattal útra indulni nem időpazarlás.

neten szétnézek, lássuk, találok-e valami megfelelőt :)

2014. dec. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!