Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyához milyen egy vastag...

Harisnyához milyen egy vastag combzoni ( alá testszínű harisnya) télen?

Figyelt kérdés
Szerintetek télen is bátran felvehetek szoknyához combzoknit? Természetesen csizmával.
2014. dec. 4. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkabb fekete vagy szurke harisnyaval.
2014. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán, én is szoktam így hordani.
2014. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ági 22 ***** válasza:
Szerintem ahogy írtad, úgy tökéletes, korábban én is hordtam úgy.
2014. dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fázol akkor persze. Én már több embert is láttam így mostanában.
2014. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem mertem eddig így felöltözni suliba is vagy akárhova, mert itt a környéken annyira nem megszokott a combzokni és egyszerre k**vának nézik az embert...
2014. dec. 5. 18:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy a kérdésben a szoknya helyett harisnyát írtam, ezért elnézést :D
2014. dec. 5. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Épp most volt egy másik hasonló kérdés. Szoktam így hordani, de nem csak csizmával, hanem cipővel és nem csak szoknyával, hanem rövidnadrággal. És nem csak testszínű harisnyanadrággal, hanem feketével vagy szürkével, néha fehérrel. Persze az is kérdés, hogy HOVA veszed fel. Ha a VIII. kerületben laksz Pesten, akkor inkább ne ilyen szerkóba menj buliba!
2014. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!