Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Van olyan, hogy vmi...

Lányok! Van olyan, hogy vmi nagyon tetszik, de nem tudod megvenni? Mit éreztek olyankor?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam a Plázában és sok boltban teszik és kellen ez-az: pulcsi, ing, csizma,óra- de sajnos egyiket sem tudom megvenni, mert minden nagyon drága lett valahogy.

voltatok Ti már így? Ha igen, mit éreztek olyankor?



2014. dec. 6. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár éve drága ruháim voltak.

Az utóbbi időben rákaptam a turira.

sose volt még ennyi ruhám...

fórumba már csak nézelődni jàrok, nem is vásárlás céllal. Picit zavar, de nem nagyon érdekel, mondom soha nem tudtam ilyen változatosan öltözni mint most.

2014. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ez van. Sajnálom hogy nem tudom megvenni de már megszoktam meg alapból olyan vagyok hogy nem adok hat ezer forintokat pólóért szóval tovabbsetalok
2014. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Keresnek egy pénzes pasit, elmondják, hogy mennyire szereti, megdugassák párszor magukat és máris lesz ami kell, utána nem ritka, hogy faképnél hagyják.
2014. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszek, spórolok mindenen míg meg nem veszem :D
2014. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Megvenném a fél plázát. De nincs rá pénzem. Bár ma kisorsolják a lottót és utána nem lesz ez probléma.
2014. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Egy ideje nincs ilyen gondom, ami tetszik, azt meg is veszem. Régebben, míg egyetemista voltam, diákmunkából és ösztöndíjból megoldottam az ilyen dolgokat, gyűjtöttem.
2014. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyűjtök rá.Mondjuk olyan dolgokra,mint egy 40.ezres csizma,sajnálom a pénzt.Nyilván ésszerű dolgokra gyűjtök,pl.:nem veszek még egy fekete nadrágot,mikor ott áll a szekrénybe három.Ha meg nagyon nincs pénzem,nem szeretek plázába járni.
2014. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimisként már jártam minden hétvégén/szünetben diákmunkázni. Később egyetem mellett normális munkám is volt. Most már felnőttként nagyon jól keresek, szóval nincs ilyen gondom, nem is igazán volt. Mindig volt pénzem mindenre, mivel dolgoztam érte. Ajánlom másoknak is. Főleg azért mert mindenhol azt látom, hogy siránkoznak az emberek, hogy nincs pénz, miközben csak azt várják hogy az ölükbe pottyanjon, semmit nem tesznek érte.
2014. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs keretem költekezni, akkor nem megyek ilyen helyekre. Mi a fenének? Hogy megnézzem, mit nem veszek meg? Ennél feleslegesebb és pocsékabb időtöltést elképzelni is nehezen tudok. :D

Ha van pénzem, és belebotlok valamibe, ami nagyon tetszik, de kívül esik a lélektani határon, akkor vagy máshol lesz megszorítás és megveszem, vagy keresek olcsóbb alternatívát, általában lehet találni.

2014. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!