Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az cink lenne ha vennék egy...

Az cink lenne ha vennék egy ugyan olyan pulcsit mint ami az egyik osztársamnak lenne? Régóta tetszik csak nem akartam megvenni mert 8000 ft és nem tok lemondani róla :// mit tegyek? Megvegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vedd meg.Ha van rá pénzed.

Ha az osztálytársad miatt nem akarod megvenni nem értelek.Ha az ára miatt az oké.:d Én nem venném meg 8000ért.Akármilyen jó.Annyit biztos nem ér.Azért kettőt kapok bárhol..

2012. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem osztálytársaim mindig megkérdeztek, hogy "nem lenne gond ha ugyanilyet vennék?" és most lényegtelen, hogy ruha vagy körömlakk. Mondtam, hogy nem kell engedélyt kérni tőlem sőt kifejezetten örültem, hogy legalább másoknak is tetszik a stílusom :) Szóval ha cinknek találod a szitut akkor eltudod a kételyeidet oszlatni mondjuk azzal, hogy megkérdezed, hogy zavarná-e.


18/L

2012. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

megkérdeztem töle és egyáltalán nem zavarta és megbeszéltük h valamelyik nap ugyan abban a pulcsiban trikoban leszünk :)

köszi a segitséget :)

2012. szept. 19. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!